Připadá Vám ještě atraktivní nebo už opravdu starý?

4. kvě 2024

Mě přijde ještě atraktivní. Dám sem jeho fotku. Lepší nemám. Působí na vás jako starý pán nebo byste byli například jeho milenkou ,ženou apod?( Živé setkání to působí dobře )Díky za názory.

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
magdaveselkova
4. kvě 2024

Pokud se na tohle opravdu ptáš na diskuzi... Tak toho chlapa fakt lituju 😶

autor
4. kvě 2024

@magdaveselkova no on to sám o sobě neví co si o něm ženy myslí. Říká no už jsem stary ty ještě mladá . Mu by to bylo jedno je v pohodě

adelisss
4. kvě 2024

No tak záleží, kolik je třeba i tobě :D Jestli 20 nebo 40. Kolikrát je to spíš o tom, jak kdo přemýšlí, jestli má chuť do života, smysl pro humor... Někdo má i v 50 elán jako málokdo ve 20.

autor
4. kvě 2024

@adelisss je mi okolo 30

jaja01k
4. kvě 2024

Tak starého pána si představuju jinak 😀 Ale já už taky nejsem žádná mladice 😄 Pro mě je to, takhle na první pohled podle fotky, normální chlap.

lv
4. kvě 2024

Normální čtyřicátník. A i kdyby tady stovce holek připadal hnusnej a starej, o tom jakej je a jestli se k tobě hodí nevypovídá nic. Milenka? To znamená, že je zadanej?

autor
4. kvě 2024

@lv jo diky.jsi na něj milá. Má 48. Jo vypadá o pár let možná mladší

zanett
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
autor
4. kvě 2024

@zanett asi jsi mimo. Takže ty jsi velmi atraktivní hvězda ? Možná by tu mohl mít lepší fotku.

zanett
4. kvě 2024

Tvl, to je snad uplne jedno, jestli jsem atraktivni hvezda. Ja se nikoho neptam na nazor. Tady ten typek chce vedet, jak si stoji u zen. Asi nechapes ten rozdil. A holt, nemas se ptat, kdyz nejsi pripraven na uprimnou odpoved. To rovnou napis do uvodniho prispevku, ze maji do diskuze prispivat jen ti, co ti budou tvou vizaz chvalit.

lv
4. kvě 2024

Není na ty fotce filtr?

klokanka31
4. kvě 2024

No starý dědek to fakt není 😃 Normální chlap, žádný šampónek 😊

llluckaaa
4. kvě 2024

@zanett Přesně, hned se mi vybavila ta diskuze a říkám si, že to tu zkouší znovu. A řekla bych, že vypadá dost podobně, ale tady se zdá jakýsi mladší, asi používá lepší filtr 😀
Na 48 let dobrý 🙂

zanett
4. kvě 2024

@llluckaaa jo, bude to on. A jeste ma tu drzost mi rikat, ze JA jsem mimo😅 Mimo je tu nekdo jiny, ale ja to nejsem. A koukam, ze se z diskuze vytratil, kdyz byl odhalen. Proste dalsi zbabelec.

klokanka31
4. kvě 2024

@zanett Tak se ale podívej jak tady píšeš. Že absolutně neatraktivní, že by sis ho ani nevšimla. Zní to dost povýšeně jako bys byla Barbie a čekala jen na Kena 😄

llluckaaa
4. kvě 2024

@klokanka31 Tak ale takový byl dotaz, jestli připadá ostatní atraktivní, ne? 😀

zanett
4. kvě 2024

@klokanka31 On se sam ptal na nazor. Zopakuju ti to jeste jednou; pokud neni pripraven na uprimnou odpoved (ackoliv o ni zada), tak se nema ptat. Opravdu nechapu, co nechapes.

amazienka
4. kvě 2024

Naprosto neatraktivní mi přijde způsob, jakým se ptáš. Najdi svý koule a ptej se sám za sebe a netvoř tady smyšlené diskuze.
Pokud byses ptal napřímo, napíšu normální týpek, stačilo by změnit styl voustatosti.
Ale takhle.. sorry, je to ubohost.

irmamala
4. kvě 2024

Je mi okolo 30? 😀 To mi pripomnelo Vrat se do hrobu: Jakoubku, Vy nevite kolik Vam je let? Vim, jako ostatnim, kolem 20-ti😁 To je snad jasny, ze to pise sam ten strejda z fotky. Mne se nelibis, takovej vesnickej Pepik. Rekla bych, ze z jedne fotky se neda soudit, zalezi na espritu. Ale vzhledem k tomu, ze jednas jak 15-ti leta pubertacka, to asi ani charisma nebylo dano🤷‍♀️ Ale jestli mas penize, nepotrebujes ani vzhled, ani charakter😀

janule0123
4. kvě 2024

No … byla bych “nadsena” kdyby borec hrkl moji fotku na server rybaření … a zeptal se jestli přijdu borcum atraktivni 🤣nebo už sem stará a má hledat jinde 😎🤣🤣🤣no dle dotazu bych ti tipla tak dvacet..

llluckaaa
4. kvě 2024

A co já, připadám vám ještě atraktivni nebo už jsem stará? Hodnotě, prosím, známkami 1-5, 1 je stupeň nejvyšší atraktivity. Současne hodnotte i jednotlivé komponenty nové testovaného outfitu: boty ( pejorativne přezdívané důchodky, ale sháněla jsem něco pohodlného k šatům), modré šaty (pejorativne přezdívané zdravotní sestřička, ale já je proste MUSELA koupit), brýle (vůbec nejsem zvykla nosit a připadám si v nich divne, ale aspoň v nich vidim )

autor
4. kvě 2024

@zanett ale já jsem holka já nejsem on . Já nevím proč si to myslíš

autor
4. kvě 2024

@llluckaaa akorát nevím kolik ti je

llluckaaa
4. kvě 2024

To je dobře, schválně jsem ho zamlčela.

zanett
4. kvě 2024

Jo, jasne, ze ty jsi holka, a proto jsi rychle smazal svuj druhy prispevek😀 Nejak se v tech lzich zamotavas, chlapce😅

zanett
4. kvě 2024

...a to, ze jsi odstranil fotku, jsi potvrdil, ze jsi ten typek z minule diskuze. Presny vyvoj diskuze jako na emiminu😀

autor
4. kvě 2024

@zanett Jsem holka ,která se sním sešla. A dala jsem tu jeho fotku .to je celé

autor
4. kvě 2024

@zanett chceš se podívat ? Nemusíš se do něj tak ztrefovat.

zanett
4. kvě 2024

Jasne, ze jsi holka. A ja jsem letadlo😅 To ani nezminuju fakt, ze i kdybys byl opravdu nekdo jiny, ze je to prasarna takhle zverejnovat fotky cizich lidi (jo, ja vim, ted mi reknes, te ti to ten typek povolil😅).