Přepravní společnost FedEx. Máte zkušenost?

shirilka
24. srp 2022

Máte někdo zkušenost s touto společností, jak to funguje? Je opravdu po odesílateli požadována platba jakéhosi "pojištění obálky"? Proč se ptám, kupující se mi ozval já inzerát a chce zboží zaslat tímto a tím, že peníze mi prý předá kurýr při vyzvednutí osobně... Já tuším podvod, co myslíte.

hankasva
24. srp 2022

@shirilka je to podvod

shirilka
autor
24. srp 2022

@hankasva Dá se to někam nahlásit?

hankasva
24. srp 2022

@shirilka hele asi ne. Mě takto psala nějaká ukrajinka.. Prostě podvod

elesse
24. srp 2022

Podvod. Zadna sluzba nefunguje tak, ze to ridic preda penize osobne

shirilka
autor
24. srp 2022

Myslela jsem si to, díky za ujištění 😉

sigyn
24. srp 2022

Podvod. Rozesílají to "roboti", takže bohužel nemá smysl to nějak řešit. Nahlásit spam a ignorovat.

betelgeuzz
24. srp 2022

Vždyť je toho plný internet, jak každou chvíli někdo příjde o peníze. Nikam neklikat, nikam nezadávat údaje o kartě. Pokud mi někdo nepošle peníze na účet, nic mu neprodám.

ferda90
24. srp 2022

@shirilka ahoj, taky se mi tohle stalo už 3 krát, vždycky sem ty lidi,, odpálila,,. Kamarádka před nějakou dobou takhle naletela s prodejem kola.

mimi1004
24. srp 2022

@shirilka Na fb to paní šla nahlásit na policii, ale jelikož se nic nestalo, nebyla okradena, tak policie ji jen vyslechla a tímto to skončilo. Není co řešit.

shirilka
autor
24. srp 2022

@betelgeuzz Jj, to je samozřejmé, taky to tak mám, buď z ruky do ruky nebo předem na účet, jinak nic. Mě na tom všem zaujalo hlavně to, že tentokrát to nebylo mailem jako obvykle ale z profilu na fc (profil z roku 2010, fotky, přátelé, příspěvky), je na nic, že to takhle zkoušejí a nedá se jim v tom nijak zabránit aby, neobrali někoho, kdo si nedá pozor.

dashyyy
25. srp 2022

používám Fedex několikrát týdně a tohle je fakt podvod