Prázdný Z-BOX. Slalo se vám a balík se pak našel jinde?

annoonniimm
21. dub 2023

Zdravím, prosím vás máte někdo zkušenosti s tím, že jste šli pro balíček do Z-BOX a po otevření byl prázdný? Volala jsem na zásilkovnu a tam mi řekli, že buď je v jiném boxu a nebo upadl štítek tak to kurýr odvezl na depo... mají popis co tam bylo tak se podívají, ale prý se ozvou až v úterý.. našel se balík? Mám obavu , že je v jiném oboxu s cizí zásilkou a ten druhý si ten balík nechá 😔

hojda
21. dub 2023

@annoonniimm Máš ho pojištěný?

hojda
Autor odpověď smazal
Zobraz
annoonniimm
autor
21. dub 2023

@hojda nemám právě stálo to i s poštovným 279

hojda
21. dub 2023

@annoonniimm do 299,- je to pojištěné automaticky myslím,

annoonniimm
autor
21. dub 2023

@hojda takže je aspoň šance na vrácení peněz?

zmrzlinka
22. dub 2023

@annoonniimm manželovi stě to stalo Alza boxe.Balicek tam nebyl.Uz se nenašel a peníze mu nevrátili.Nikdy víc.

evap1
22. dub 2023

@annoonniimm Stalo se mi. Balíček byl v jiné schránce, druhý den ho kurýr našel a dal tam, kde měl být 👍🏻

romkov
22. dub 2023

@annoonniimm Me se stalo,ze jsem mela v boxu dva balicky. Cizi balicek jsem odnesla na Zasilkovnu.

fifinka2020
22. dub 2023

Četla jsem, že se to stává často. Proto je důležité hned v aplikaci nahlásit problém- je tam na to přímo tlačítko, jde to jen chvíli po otevření.

kloky1
23. dub 2023

@annoonniimm stalo se mi, jen nechápu proč ho odvezli a nedali vědět. Každopádně oni ten balíček pod kamerami otevřou a pošlou vám to znovu 😉

vladenkamaminka
23. dub 2023

Me se stalo 2x ze mi něco chybělo v alzaboxu, vždy jsem psala na alzu a pokaždé mi nabídli peníze zpět nebo znovu odeslání

madbetka
23. dub 2023

Stalo se mi, volala jsem na Zasilkovnu, balíček našli a v pořádku se dostal ke mně 😉

annoonniimm
autor
25. dub 2023

@kloky1 v boxu prý není a nikdo nebyl ochotnej zkontrolovat depo.. a žádná odezva takže odesílatel dál reklamaci ať vrátí peníze