Prací prášek místo aviváže. Co teď?

losice32
24. dub 2022

Ahoj, jsem hrozny pako. Povedlo se mi nalít do přihrádky na aviváž praci prasek. Normálně jsem dala prášek na barevné tam, kam patří a pak jsem místo aviváž nalila dětský práci gel. Má to totiž stejný obrázek. Netuším, jestli to na tom prádle nějak zůstává, nebo jestli se to taky vymejva. Mám i dojem, že se mi u dvou varek pro dceru podařilo prohodit právě tu avivaz s pracím práškem. Teď řeším, jestli to mám pro jistotu dát všechno ještě premachat nebo jestli to nemám řešit. Aby se malá neosypala nebo tak něco. Díky moc

jana_zofie
24. dub 2022

Bych to premachala. Za pul hodky mas hotovo. Zli jazykove tvrdi, ze konzultace internetu trva déle.

klokanka31
24. dub 2022

@losice32 To hoď na přemáchání a budeš mít aspoň jistotu 🙂 a nejsi pako,mě se jednou povedlo do pračky nalít leštěnku na auto 😄

losice32
autor
24. dub 2022

@klokanka31 díky, jsem ráda, že v tom nejsem sama 🤣. Jdu těch pár varek preprat 😓😂

jana_zofie
24. dub 2022

@losice32 jinak ja minule nalila misto prasku avivaz. Byl to takovy ten vzorek od lenoru. Mela isem ho mezi vzorkama lovely. Zkoumat jsem to zacla, protoze to melo takovou divnou konsistenci. A jasne, ze jsem ho nalila k pradlu na ktere avivaz prijit nema. Coz je mimochodem skoro v kazde varce neco, takze avivaz vubec doma nevedu...

ivivi
25. dub 2022

Ja pred nedavnem zjistila, ze manzel dava celou dobu praci gel do prihradky na avivaz😁Hlavne ze jsem mu to tolikrat rikala ze😁 A zijem oba😁 A obleceni taky.

losice32
autor
27. dub 2022

Tak vyřešeno. Musela jsem Teda vymejt přihrádku na aviváž. Našla jsem v návodu, že když se tam dá práci gel, je potřeba to udělat protože je to tam prý zúžené a aviváž je tekuté jsi, tak aby se to neucpalo. Jinak díky všem 😉👍