Pozor na podvodnici simonka08081990@seznam.cz

18. kvě 2023

Prosím vás ,dejte si všichni pozor na podvodníci :simonka08081990@seznam.cz,chtěla za miminka peníze ,které si vzala ,ujistila nás že teda budou naše a nakonec nic.preatala komunikovat ,peníze nevrátila a my teda podali na ni oznámení na policii .NENALETTE prosím.

lichozroutsudy
18. kvě 2023

"Chtěla za miminka peníze, které si vzala a ujistila nás, že budou naše." Twl, tohle je normální obchod s dětmi. 😠

laxesis
18. kvě 2023

Tak já nevím, jestli blbě vidím...To měla být náhradní matka a měli jste vše ošetřené alespoň tak, jak je to jen u nás možné? Nebo jste prostě našli nějakou zmatenou těhotnou paní, která přislíbila adopci a za to jste zaplatili? Jako je mi líto to tak blbě napsat, ale to je fakt kšeft s dětma, pokud je to ta druhá varianta. A zajímalo by mě, jak to bude řešit policie, protože ani z vaší strany to není legální. Pokud vím, tak se můžou platit pouze lékařské výdaje náhradní matce, ale takto si "kupovat" dítě...Přijde mi to zvláštní.

mari90
19. kvě 2023

Trošku nechápu

helinkaaa
19. kvě 2023

asi vazba k předchozímu příspěvku co?? miminko vždy patří mamince, které se narodí. Její tělo stvořilo nový život. A tak je to od přírody dané! To kde pak dítě vyrůstá a koho tím bere za rodiče je věc druhá. Pokud chcete miminko, tak si zažádejte o klasickou adopci a ne, že se s někým domluvím, že mi porodí miminko a já si ho pak koupím...V neposlední řadě, pokud nemůžete mít vlastní děti, tak to tak prostě mělo být a smířila bych se s tím.. Každý má scénář osudu napsán jinak..

xleni
19. kvě 2023

Ach jo🤦‍♀️ podlali jste oznameni na policii? To by spíš mělo byt podáno na vás - obchod s dětmi? A ještě to pisete takto veřejně.

mimi1004
19. kvě 2023

Peníze za děti a ještě podáš trestní oznámení 🤬🤣

marketa1218
19. kvě 2023

Připadám si , jako kdybych spadla z višně 😃. Co k tomu říct, nemám slov.

klokanka31
19. kvě 2023

To bude troll 🙄

xleni
19. kvě 2023

@klokanka31 kéž by, toto fakt neni normální.

michaela666
19. kvě 2023

A jestli ne troll, tak doufám že začne policie řešit i vás. Tohle je prachsprostej obchod s dětmi. 🤮

zlataberta
19. kvě 2023

A nebudou to panenky??🙄

zelenaesmolda
19. kvě 2023

Email je nejlepsi identifikacni udaj protoze ten muze mit clovek jenom jeden 😂

janule0123
20. kvě 2023

@zlataberta taky me napadly panenky😂… jinak si nedokážu představit to hlásit na policajty… kdyby to bylo tak jak to vyznívá …