Poraďte maminky, jak postupovat...

amandajane11
12. črc 2024

Zdravim maminky, prosim poradte Jak postupovat...
Mam syna 6let v peci u moji matky 55let podnikatelka.. Problem je vtom ze mi blokuje jakykoliv Kontakt smym synem. Udala me na policii cr kvuli alimentum ty jsem ji splatila a jeste ji poslala na 20tis o neco vic. Stejne je i Po telefonatu je drza a jedovata.typ jakoze at zapomenu ja sveho syna ze mi ho nikdy neda at si pockam na Soud nebo ukaze jaka jsem svine apod..Problem je taky vtom ze jsem kontaktovalaa mest.ospod ktery semnou nespolupracuje.jsou velke prazdniny chci syna co nejdriv u selbe Problem je ze nemam ani pravnika a je na me i pres zaplaceni alimentum stale na policii prikaz do vazby .. pry se Musim dostavit osobne Ale za 5tydnu mam porod a jsem v zahranici na Brigade +mam Strach z policie co me parkrat zklamala . Nevim co mam delat jestli Jet do CR a nahlasit i jako unos ditete ze snim cestuje i do zahranici bez meho vedomi apod. Bohuzel ma jenom me tatinek mu zemrel.dekuji za rady a postupy.janca ustecky kraj

nat
12. črc 2024

Prominte ale tohle je strasne zmatecne,v podstate to nema ani hlavu ani patu.Pokud jste v zahranici,tak tim spis nic neudelate a ted ani delat nemuzete kdyz za chvili rodite,takze jedine pockat az porodite a pak resit.....A hlavne,chybyi spustyy info ohledne svereni do pece a podobne,takze VAm tady stejne nikdo moc neporadi....