Pořád potkávám stejné typy mužů. Žena kozoroh a muž rak, jde to dohromady?

petra993
15. dub 2024

Ahoj pořád poslední dobou potkávám stejne nebo podobne typy mužů hlavně ve znamení Raka .

Stalo se Vám to taky. JEDNOHO Raka se zbavim a druhý mi přijde oknem.

Takhle už asi 5 mužů ve znamení rak .
Nechápu to ,ale to znamení začínám nesnášet.

Ja zena kozoroh a rak jde to spolu nebo ne ??

Já už se v tom nevyznám.

1pomnenka
15. dub 2024

Ano, hodí se k sobě. Já na to ale nevěřím, každý vztah je o toleranci, podle znamení se k sobě nehodíme, nemáme s manželem ani jednoho společného koníčka a klape to spousty let.

petra993
autor
15. dub 2024

@1pomnenka jasný já vím, že nezáleží na znamení jen se ptám

martinka_33
15. dub 2024

Klidně bych brala raky 😅 Já celý zivot.potkávám samé alkáče 🤔😀

trdelnik234
15. dub 2024

@martinka_33
Si zabila🤣.
Ale mas pravdu teda 👍.
Ja zase dvojplamene,neskutocny vela dvojplameno.
A spriaznena dusa nikde.

petra993
autor
15. dub 2024

@trdelnik234 dvojplamene je teraz aké znamení

adelisss
15. dub 2024

A to jsou všichni Raci fakt stejní? :D
Jinak znám jeden moc hezký pár žena Kozoroh a muž Rak...

daasqua
15. dub 2024

Já potkávala same Panny a Kozorohy. Jednu Pannu jsem si vzala, Kozoroh se mi narodil (plus tchýně a manželova babička jsou kozorozi). Dcera je typický Rak.

martinka_33
15. dub 2024

@trdelnik234 jsem si musela vygooglit co je dvojplamen. No, bývaly doby kdy by to sedělo k tem alkáčům 😅

trdelnik234
15. dub 2024

@petra993
Cislo 1=byk
Cislo 2 = vodnar
Cislo 3=rak
Cislo 4 = blizenec (mam poznacene,ze "nebrat")🤣

Ten Rak bol fajn...

trdelnik234
15. dub 2024

@martinka_33
Ja ale chcem spriaznenu dusu,ale maju vsade vypredane teraz....Dvojplamen mi nesedi,velkostne 🤣

veronicka89
15. dub 2024

Ja mela partnery vetsinou stiry 😆... i ted jednoho mam...

Na znameni verim a je to to nejhorsi pro me 😅 ...

Ale ja se se stirama proste nenudim...

S tim poslednim jsme dospeli do nejake harmonie a funguje to 😍...

Ale je to tim ze te urvite rysy na urvitem znameni pritahuji...

Ja teda man zas dobrou kamosku raka i ma mamka je rak a uprimne to znameni vubec nechapu , mam skoro vse opacne 😅 nevim jestli jsou to rysy i na chlapa ...

nnnadja
15. dub 2024

@martinka_33 🤣🤣🤣pobavilo

reeeza
15. dub 2024

Za mě rozumný kozoroh žena a citlivý muž rak by i šli, ale probůh ne obráceně. To by ženskou ráčka odvezli do Bohnic ;)
Jinak těžko říct co způsobuje, že na ně máš takový "čich". Nepřipomínají ti svojí energií někoho z nejbližší rodiny?

konidana
16. dub 2024

@reeeza naprosto potvrzuji tvou teorii😅. Ale jsem urputny rak a tak zatim drzim🤪😂

levandule_k
16. dub 2024

Asi si ještě pořád potřebuješ zpracovat něco, co ti má dát rak 🙂. Něčím je na nějaké úrovni přitahuješ. Pozor na to, že jak se soustředíš, že nechceš raka, tak se říká, že vesmír nezná ne, ale je to jak kdyby sis přála raka :D

babka
16. dub 2024

ja sice na znameni moc nedam, ale je vtipne, ze pote,co jsem se rozvedla s vodnarem a zarekla se, ze zadneho uz v zivote nechci videt, je muj soucasny pritel tez vodnar. Ale je uplne jinej 😀

petra993
autor
16. dub 2024

@levandule_k jj tohle je pravda. Něco mi chybí od raků. Možná nebýt, tak tvrda jak kozoroh . Kozorozi jsou super. Tvrde jsi jdou za svým

adelisss
16. dub 2024

@reeeza Znám 2 spokojené páry žena Rak a muž Beran. Jeden z nich je spolu dokonce 30 let a jsou mi v mnoha věcech vzorem. Ale podle astrologie tohle k sobě jde? Neberu ty horoskopy úplně doslova... Když je ve vztahu láska, hvězdy to nepokazí.

konidana
16. dub 2024

@petra993 kozorohove jsou tvrde palice a casto se s nimi neda vydrzet😅. Sorry za uprimnost, ale znam teda jen kozorohy chlapy

petra993
autor
16. dub 2024

@konidana v pohodě jsem tvrdohlavá ,ale taky umím uhnout . Když se zabejčím, tak semnou nehne nikdo. NE je u mě prostě NE. A tečka..

eviicka
16. dub 2024

@adelisss moc nejde, já jsem rak a první dva dlouhodobé vztahy byly váhy a beran - což by jít nemělo a oba opravdu skončily hlavně na vzájemném nesouladu.

Teď mám k sobě raka a krásně si notujeme (a vůbec se nedoplňujeme 😀), a mladší syn k tomu taky rak 🙂.

Ale nedá se to všechno brát jako dogma, těch vlivů je hodně, takže věřím, že mohou být i šťastné páry, co se nehodí.

konidana
16. dub 2024

@eviicka jo s vahama a s blizencem mi to taky nevyslo. Ale jak uz je psano, hodne zalezi i na ostatnich okolnostech jako jsou zajmy, zazite rodinne vzorce a dalsi...

reeeza
16. dub 2024

@konidana 😁😁 hele ale aspoň se můžete nějak obohatit, něčemu přiučit. My jsme taky každý na opačném spektru co se vyjadřování emocí týče. Já jsem expresivní cíťa ale partner mě naučil se trochu uzemnit. On je zase introvert, ty pocity má, ale zakrytý maskou neempatickýho pařeza co je hned se vším hotov...ale trošku ho otevírám 🥰 Ale taky se teda musím leccos vydržet 😭😭😭😂😂😂

patypresdevaty
16. dub 2024

Tak jasně že jo, máš v sobě nějaký zažitý nevědomý vzorce, který se jen tak samy od sebe nezmění. Takže pokud neprojdeš nějakým hlubším seberozvojem nebo terapii, budou se ti ty vztahove věci a výběr partnerů opakovat

kristyneckaa27
18. dub 2024

@eviicka my jsme s manželem také oba raci. Je to super,s žádným znamením jsem si tak nikdy nesedla. A my jsme navíc každý jiná strana raka,takže se i perfektně doplňujeme 😊

petra993
autor
18. dub 2024

@kristyneckaa27 no změnila jsem názor znám raka ,který je super. Ale znám některý na zabití

pavlinakm
18. dub 2024

@trdelnik234 mohu se optat co je u 4=blíženec to nebrat? Kvuli čemu?

adelisss
18. dub 2024

@petra993 Přesně... V každém znamení se najde de*il. Já mám kamarádku asi v každém znamení, ale zároveň znám v každém znamení někoho, komu se raději vyhnu.

levandule_k
18. dub 2024

@petra993 Mně se líbí, jak o znameních píše Linda Goodman. Má víc knížek. V jedné rozebírá znamení obecně, pak charakteristiku znamení pro ženu, muže, dítě, nadřízeného a podřízeného a v jiné knížce rozebírá každé znamení ve vztahu s každým znamením obecně a pak muž a žena v tom znamení.

(Si připadám jak puberťačka, co se rozněžňuje na horoskopem z Bravíčka 😂 )

Pokud jsou mezi partnery věci, které neplynou snadno, ale pracuje se na nich, může to vytvořit velké věci, oba partneři se mohou dost posunout, i když to na první pohled není snadné. Tedy i na první pohled neladící věci můžou přinést dobré ovoce. Kde je vůle, je i cesta. Na druhou stranu proč to lámat přes koleno, když to může jít snadno...A zase tam, kde ve vztahu mezi partnery plyne hladce, tak si partneři můžou začít být až příliš jisti sami sebou, nebudou o vztah pečovat a pošlou ho do kytek. Vztahy jsou alchymie.