Partnerovi po malé chvilce sexu odpadá erekce

holka007
5. lis 2015

Dobrý večer, měla bych na Vás dotaz ohledně pohlavního styku s partnerem. Máme sex každý den, ale skoro pokaždé máme stejný problém. Partnerovi po malé chvilce sexu odpadá erekce a poté je problém do mě vniknout. Zkoušela jsem orální uspokojování, aby se vrátil zpět do formy. Občas se povede, občas ne. Partner musí dát dlaň ke kořenu penisu a zatlačit na místo varlat. Tím napne kůži tak, že jakžtakž "ožívá". Ale opět nevydrží dlouho. Před pár měsíci si partner všiml natrhlé kůžičky. Byl s tím u dětského lékaře, ten mu předepsal mastičku, s tím, že to nic není. Ale už v tu dobu si partner všiml, že erekce není jako dřív. Trápíme se tím oba dva a prosíme o radu. Budeme moc rádi, když nám poradíte. Brzy s tím chceme zajít na gynekologii ale předem chci znát váš názor. (🙂

leniczka23
6. lis 2015

@holka007 Soudím, že jste mladí, tak to chce asi trénovat a trénovat, mluvili jste třeba o tom jestli se partner necítí nějak špatně? Jestli nemá nějaké problémy? Jestli se kvůli něčemu nestydí? Na gynekologii vám moc neporadí.. Mám známého která měl taky nějaké problémy s natržením a nakonec musel na obřízku a je po problému..tak držím palce..

tesorino1234
7. lis 2015

@holka007 Byl u detskeho lekare??kolik je vam let? 🙂

holka007
autor
7. lis 2015

17 😒

eliska99
23. lis 2015

doporučuji si něco o tom přečíst , jste ještě velmi mladý http://www.stoporeni.cz/slaba-erekce/ , pokud si partner neví rady , třeba jít k lékaři ....

dalja789
22. dub 2018

na doplňky stravy k podpoře erekce je ješte v jeho případě hodně brzo, s tím bych nespěchala

martinides
17. kvě 2018

zkuste na tom víc zamakat. Taky si myslím na doplňky stravy je ještě brzo. Zkuste ho víc vzrušit a uvidíte, že to půjde samo 🙂

emilkamilka
21. zář 2018

víš , ono někdy krásná a sebevědomá žena je víc než tablety na podporu erekce. Nechceš zkusit víc zapracovat na sobě?

lstuchlova
21. zář 2018

@emilkamilka Já myslim, že někomu nepomůže ani to. Někomu stojí furt, jinýmu zas vůbec...

vendelinka08
21. zář 2018

To si jako myslite ze za to muze partnerka? Tak to si tedy nemyslim...bude to asi v nem..bud ma nejaky blok..nebo i zdravotni problem. V tak mladem veku by mel stat v pozoru stale. Pokud se nestydi..tak bych konzultovala s doktorkou popripade urologie. Tim ze sebude teapit..to bude na psychiku jeste horsi. Muze za tim byt cokoli...

eldrag
21. zář 2018

vykašlete se na kazdodeni sex a jde te si uzit zivota ven 🙂 evidentne partner neni uplne "dozraly" určitě to nebude zadna katastrofa. Psychika udela hodne, určitě neni na škodu se s nekym poradit na odbornější úrovni než pediatr. :D hodně štěstí

emilkamilka
23. říj 2018

s tou psychikou souhlasím. POkud je muž v pohodě, jde to ztv samo. POkud ne, chce to konzult s odborníkem a něco na podporu erekce

nester777
Odpověď byla odstraněná
Zobraz