Pánská vůně, která fakt hezky voní?

elamozna
13. pro 2016

Ahoj ženy, chci muži koupit na Vánoce nějakou hezkou vůni, bohužel necítím. Co vám pěkně voní? 🙂

alcar
13. pro 2016

Chanel Allure Homme sport 🙂

jade85
13. pro 2016

Mne z panskych parfemu strasne moc voni Fahrenheit od Diora 🙂

lv
13. pro 2016

Jemné, svěží - Armani Acqua di Gio, Dior Higher, Nautica (ehm používám ji jako svou vůni), Tommy Hilfiger, Boss Bottled
Výraznější, robusní - Dolce Gabbana one, Gucci for men, Dior Fahrenheit, Chanel Platinum Egoist

shine2015
13. pro 2016

YSL... 😉 originalni a nema ji pulka prahy 😃

tery_s
13. pro 2016

Dolce&Gabbana One for Men
Dior Fahrenheit
Burberry for Men
YSL L´Homme
a ještě ohraná stálice, ale na léto krásná Hugo Boss no 6

jade85
13. pro 2016

@shine2015 Je fakt, ze toho Farenheita citim kolem sebe dost casto 😀

achjonetusim
13. pro 2016

@elamozna To spíš záleží co voní jemu než nám, sice se voníme pro okolí ale hlavně pro sebe. Co nosil doteďka, jaký má rád vonný složky (vetiver, pačuli, ambra atd.)? Je na sladký vůně nebo kořeněný, je sám sportovní nebo spíš městský/elegantní? Tady ti jinak každá napíše to co nosí ten její😉

elamozna
autor
13. pro 2016

@alcar , @jade85 , @iv , @shine2015 , @tery_s Dekuju moc za tipy! Zatim zvazuji Hugo Bosse no 6 a toho Fahrheita od Diora, ale urco si projdu popisky a slozeni i u ostatnich. Jinak on je spis elegantni, mestsky muz, ale v tomto ohledu klasicky chlap a moc to neresi. Doma ma smesku spise levnejsich znacek, ktere dostal k narozeninam atd. Rikala jsem si, ze je cas na poradny parfem. 😉 Tak jeste jednou moc dekuju tem, ktere jste se mi snazily poradit. 🙂

elamozna
autor
13. pro 2016

* Farenheita😉

jipe
13. pro 2016

calvin klein eternity for men summer nebo klasika hugo boss no 6

alcar
13. pro 2016

@elamozna no muj chlap ma rad lehke a svezi vune, zadne extra korenene. Tak ten Chanel sport je pro nej ideal.

shine2015
13. pro 2016

@elamozna me ten farenheit nevoni.koupila jsem ho dle recenzi a chvaly kamosky a pripada mi pro starsi muze nad 50...mozna 60...chybi mu jiskra a mladost....a ani manzel se s nim moc nevoni...

achjonetusim
13. pro 2016

@elamozna Fahrenheit je krásná vůně a můžeš vybírat s víc variant, ale krom verze Fahrenheit 32 (ale ta zase není klasickýmu Fahrenheitovi vůbec podobná, je to vetiver s vanilkou) mě osobně všechny přijdou na starší chlapy a pokud možno v obleku. Zkus si očichat v parfumerii Fahrenheit Cologne, ta má esprit klasiky ale je svěží a mladistvá, je to kolínská a přitom výdrž skvělá. Boss mi přijde fajn, ale je stálicí v žebříčku nejprodávanějších a to by mě odrazovalo od koupě.

lajla
13. pro 2016

Clinique happy for men

soyevita
13. pro 2016

@elamozna versace eau fraiche man,Bvlgari aqua- voní skoro všechny druhy,Clinique happy,Chanel platinum egoist.
Tyhle mám na mužích asi nejraději.
Ale je spousta dalších třeba Issey Miyake taky bomba🙂

soyevita
13. pro 2016

@shine2015 To je prostě klasika,taky mi to voní spíš na těch 45 a výše.....

soyevita
13. pro 2016

@elamozna A kolik mu je??

medulinek
14. pro 2016

mně voní v podstatě cokoliv od Calvin Kleine 🙂

aliliax3
14. pro 2016

@medulinek presne👍

jesie28
14. pro 2016

Milion od Paco Rabanne, zelený Lacoste, Diesel teď nevím název, ale má hadrový hnědý obal se zipem 🙂

sylvusska
16. pro 2016

YSL parfemy

julisa88
2. pro 2017
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

Vune Hugo Boss, ty vune jsou vazne sexy 🙂

alzibetka
6. pro 2017

Taky mužskýmu voni vune od tehle znacky, tak jsem mu pod stromecek koupila novy kousek z notina a sobe take. Jsem i sama prekvapena jak rychle jsem letos vanoce zfoukla :D

julisa88
12. pro 2017
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

No vidis to, taky jsem si v posledni dobe oblibila tak rychle nakupy

millih11
31. říj 2020
Uživatel millih11 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od millih11.

Také hledám pro muže kvalitní parfém, zaujaly mě niche parfémy, doporučí někdo vůni?

priefi
31. říj 2020

@elamozna jen ještě jeden postřeh, na každé kůži může vůně vonět jinak. Když cuchnes ke vzorečku, tak na dané osobě může být jiná. Když tak na něm otestuj i vzoreček

piggy123
31. říj 2020

@millih11 mě nejvíc na manželovi voní Hugo Boss Bottled (jemný a lehce sladký) a Dior Homme Sport (svěží, čistý).

Koukám, že spousta výše zmiňuje Fahrenheita, ale ten mi teda nevoní. Manželovi se ale líbí. Dále má manžel ještě další tři různé parfémy od Cartier, které má rád, ale všechny mě strašně pálí v nose a jsou mi nepříjemné. Za mě Cartier ne.