Padání vlasů, máte vyzkoušený přípravek?

nathalka22
8. bře 2018

Dobrý večer,chtěla bych se zeptat má tu někdo vyzkoušeny nejaky přípravek na vypadavani vlasu?
Co by jste doporučili??co zabírá??
Jsem z toho už nestastna mám tak polovinu vlasu co jsem mela z kudrnatych mam uplne nepekne vlasy takove bez života...
Asi je to ze stresu ...

biedronka10
8. bře 2018

Pokud nekojis...Methionin komplex. Ja tenkrat byla uz u dr a ta mito doporucila. Fakt funguje, ale pocitej ze to je cenova palka. Pokud kojis tak B- komplex takova cervena krabicka, rano ti napisu co to mam, to ted beru ja.

kafr
9. bře 2018

@biedronka10 b-komlex při kojení? Švagrové se po porodu udělal opar, chtěla si vzít b-komlex a zakázali ji ho... 😐

priefi
9. bře 2018

@nathalka22 horcik, pokud kojis, tak tehu a koj.vitaminy, pokud nekojis zinek a bcomplex a horcik

biedronka10
9. bře 2018

@kafr ano v pohode. Tablety Floratadix, vhodne pro kojici

handulkak
9. bře 2018

@nathalka22 ja nedám dopustit na Kloraine sprej

nathalka22
autor
9. bře 2018

Nekojim ani nejsem těhotná

andelka
9. bře 2018

Mně známé doporučily Biohar z Dr Maxe. A kadeřnice Biosil.

mr_falko
9. bře 2018

@biedronka10 Methionin ze je palka? 100 tablet stoji v Dr.Maxovi okolo 180Kc, to mi neprijde tak sileny. JInak teda souhlas, je to to jediny, co funguje

nathalka22
autor
9. bře 2018

Nekojim ani nejsem tehotna :'(

alpinka1
9. bře 2018

Methionin mi doporučila kožařka, ale moc nepomohl. Ale používám Biohar vlasovou vodu a vyhovuje mi. Netvrdím, že pomáhá, ale určitě lepší něco udělat něž nic 😉 a je celkem příjemně osvěžující.

biedronka10
9. bře 2018

@mr_falko no si bude nekde levneksi. Ja ho kupovala prave pred 3 rokama, kdy jsem katastrofalne ztratila temer vsechny vlasy, a tehda jsem ze nej vysolila 360 kc no...ape to bylo taky ze jsem tpu dpbpu zila ve meste kde byla jedina lekarna.

biedronka10
9. bře 2018

Ale Methionin doporucuju, s klidnym svedomim. Jsem alergik jak pylovy, tak i ekzematicky a moc mi pomohl. Ale ty uvidis co ti sedne.

biedronka10
9. bře 2018

@mr_falko ted to ctu, fuj mobil jeden a rychle hnaty, sorry za chyby 😀

zadnas
8. únor 2024

Chci se zeptat, někdo kdo máte zkušenost s užíváním methioninu. Má opravdu takové účinky jako píší tady https://www.foligo.cz/methionin-na-vlasy/ Na vlasy i nehty? Trápí mě nejvíce právě to vypadávání vlasů, ale nehty mám taky špatné. Pravděpodobně to může být spojené ne?

zadnas
Autor odpověď smazal
Zobraz