Oslovení od muže. Jak to brát?

houskan
28. črc 2024

Ahoj, s tímhle nemám moc zkusenost a proto zakládám tuhle diskuzi:DD už delší dobu chodim do fitka kde potkávám jednoho sympatického chlapa. Ze začátku jsem si všimla, že docela kouká, ale nebrala jsem to moc v potaz páč to nic znamenat samozrejme nemusí, no ale posledně přišel za mnou a řekl mi “ahoj, dnes ramena jo?”:D tak jsem stala jak lekla ryba a odpovedela mu..potom jsme se potkali na dalsim stroji, kde mi začal vyprávět, jaká jsem pro nej motivace když vidí, jak v tom fitku dřu. No každopádně se mi moc libi ale nevím, jestli tohle brát od něj jako první krok, nebo proste je to jenom komunikativní chlap ktery si chce jen povidat:D

rebe
28. črc 2024

Ahoj, prostě si s ním povídej, a uvidíš, kam to povede. Rozhodně to zatím není pozvání na rande, tak si nemaluj společnou budoucnost, jen si užívej společnost příjemného muže. A zbytek se uvidí.

houskan
autor
28. črc 2024

@rebe ahoj, děkuji za prispevek🙂

anonymous_ka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
escapelle
28. črc 2024

🤣🤣🤣se smeju jo,pac chodím taky do fitka.
Už delší dobu,že mě skoro všichni chlapi začali zdravit,někdy stejne rozhovory."Dneska nohy?to je dřina co?"🤣🤣
Dva jsem potkala minulý týden na akci ve městě,zdravili. A zrovna vcera🤣🤣🤣🤣ten jeden přišel,a začal "ty jsi odsud?že jsme se minule potkali tam a tam? A jak se jmenujes,já jsem..."🤣Já si říkala"a je to v prdeli,sebral odvahu,teď mě začne balit a budu ho muset odpalkovat 🙈🤣 a pak přišlo "No já chodím s manželkou,ta je někde dole,tak sem moc rád,že děláme něco společně "🤣🤣🤣🤣🤣
No takže tak🤣🤣🤣
Takže se mu můžeš i líbit,ale může být prostě jen přátelskej🤣🤣

houskan
autor
28. črc 2024

@escapelle hahahha rozesmala jsi mě😂😂😂

escapelle
28. črc 2024

@houskan já se tomu smeju ještě ted🤣🤣Sem si pak řekla "ty debile,měla bys přestat očekávat,že tě každej chce balit"🤣🤣🤣

houskan
autor
28. črc 2024

@escapelle no prave proto se ptam:Dprotoze mne se to jeste nikdy nestalo tak nwm jak to mam chapat:D no kazdopadne uvidim jak to pujde priste:D treba mi rekne jen “cau” nebo “cau kočko:D dej mi tel”hahahahaa

llluckaaa
28. črc 2024

Můžu potvrdit, že chlapi ve fitku jsou komunikativní a nemusí to nic znamenat 🙂 Ale i když z toho nic nebude, tak je to dobrá motivace tam chodit, ne? Škoda, že u nás není na koho koukat, hned bych tam chodila s větším nadšením 😀

escapelle
28. črc 2024

@houskan těžko říct no,uvidíš jak se to bude vyvíjet. Přijde mi,že většina z nich je prostě fajn. Vždycky mi někdo pomůže s kotoučema,vždycky se při setkání pohledů usmejeme,dávají přednost na stroje a ti,se kterými se potkávám pravidelně pac chodíme stejné časy jsou pratelstejsi a pratelstejsi.to třeba my ženský mezi sebou mnohem méně.

mourovatakocka
28. črc 2024

Že bych začala chodit do fitka? Ale ne, na to jsem moc líná chcíplotina...