Odstranění kůže po porodu, na kolik to vyjde? Ostrava

maminka92
19. únor 2016

Ahojte maminky, byla některá z vás na odstranění převyslé kůže v Ostravě? Na kolik to tak cca vyjde? Zhubla jsem od porodu skoro 20kg, ale kůže se nestáhla, i když cvičím tak cítím svaly, ale pod tu hnusnou vytáhanou kůži, která když si sednu, Tak doslova ze mě kype. ☹

rosalline
20. únor 2016

Za jak dlouhý časový úsek? Jestli rychle, dej kůži ještě čas a hlavně maž ... Četla jsem: Enja od Dermacolu nebo Silluete id Nivey, jiné krémy s Q10. Zkus i ty přístroje. Po plastice břicha zůstává ohavná jizva

shine2015
20. únor 2016

@maminka92 podle me to neni na plastiku...jeste cvic,jeste se kuze stahne neboj.....a dalsi vec sla bych na ni az po definitivnim poctu deti. Pokud budes jeste tehotna,je to nesmysl...

odula
20. únor 2016

Ty kůže není moc. Zkus tomu dát čas. Jinak teda - zavist tech brisaku... 😉 jak dlouho jsi po porodu?

maminka92
autor
20. únor 2016

@rosalline ten krem od Nivei mám a nepomáha, zhubla jsem během roku, Takže to neni nějak rychle. V těhu jsem měla 100kg a strašně velké bříško, Takže myslím, že to je z toho jak se kůže tak moc natáhla ☹
@odula jsem od porodu 14měsíců, uvidíme jak to bude vypadat do léta, ale i když na té fotce to moc vidět nejde, tak věřte, že to děs :-\

maminka92
autor
20. únor 2016

@shine2015 vím, že mi každý říká, že si to rozmyslím, ale já vím, ze druhé nechci, měla jsem rizikový porod a pak po porodu komplikace a tak mám strach, jsem tak prostě rozhodnutá... každý říká ,,aaaale.. si to rozmyslíš" ale ne...

odula
20. únor 2016

@maminka92 ne to nejde vidět. Jde vidět pekáč a drobná kožní řasa 😉 ale ty víš jak to vnímáš. Ze sebe bych zkusila ještě mazat a čekat - vadila by mi totiž ta jizva po zákroku.

shine2015
20. únor 2016

@maminka92 heled nikdy nerikej nikdy....ja vim ze ted tvrdis na 100% ale nevis co ti casem zivot prinese....

Podle me by ti pomohlo jeste vyckat cvicit nevim zda i behas apod a mazat zpevnujicim kremem....nehrnula bych se do plastiky ...

nonnni
20. únor 2016

@maminka92 ac si myslim, ze je brzy na nejake zavery tykajici se mozneho dalsiho potomstva, tak zkusenost mam takovu, ze pred 4. lety v Praze tento zakrok stal 20 000.

maminka92
autor
20. únor 2016

Děkuji všem za názor, dám tomu ještě čas a budu doufat, že se ti zlepší. 🙂