Očkování covid. Kdy od registrace přijde termín?

stenlunka11
28. kvě 2021

Holky ,nevíte za jak dlouho od registrace mi přijde termin na ockovani ? Registrovala jsem se ve středu a zatim nic 🤷🤔

jjasmina
28. kvě 2021

Někomu hned, známá přišla na řadu za dva týdny třeba

barmil
28. kvě 2021

@stenlunka11 mne hned, registrace středa, pin 2 čtvrtek a jdu v úterý

jaja01k
28. kvě 2021

Manželovi přišel pin druhý den a termín dostal za týden. Registroval se dva týdny poté, co otevřeli registraci pro jeho věkovou skupinu.

tulikiss
28. kvě 2021

ono hodne zalezi kam se clovek registroval a jak moc lidi je ve fronte. https://ockovani.opendatalab.cz/mista

evsi88
28. kvě 2021

Taky čekám od středy a dneska jsem změnila misto ockovani tak uvidime, rada bych to stihla do dovci a trochu mě znervózňuje, ze má každý kolem už termín a já nadrbana na ockovani furt nic😀

hanyzka11
28. kvě 2021

Jj, je to podle toho, kolik vakcín mají na daném místě. Pokud jsou, Pin2 je druhý den a termín očkování za pár dní. U nás teď mají dost, ale když se začínalo, tak měli málo a čekalo se víc jak měsíc. Teď už se tak dlouho snad nikde nečeká.

kattka009
28. kvě 2021

@stenlunka11 Já jsem registrovaná od 20.05. a stále nic 😇

ruzova_pastelka
28. kvě 2021

Muž se registroval do O2, PIN 2 přišel ten samý den večer, jde za týden (asi třetí nabízený termín).

kvmatonka
28. kvě 2021

@stenlunka11 zalezi kam je registrace. My k nam do ocko.centra. Manzel se registroval v pondeli, do hodiny pin a v utery termin. Ja ve stredu, pin ve ctvrtek a terminy byly patek dopoledne a pak od soboty. Jdu tedy zitra v sobotu.

lidax
28. kvě 2021

Já čekám na rezervaci už 10 dní, zatím nic

stenlunka11
autor
28. kvě 2021

No to je super . Jsem registrovaná do ocko centra v Olomouci . No tk snad se behem příštího tydne dockam 😀