Německý ovčák, jde k dětem?

anetacizkova239
15. říj 2017

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat chceme si pořídit štěně neměckého ovčáka a mám ročního syna tak jestli tenhle pes jde k detem chceme s ním chodit na velké procházky a na cvičák jaké máte zlušenosti ? Děkuji za odpoved🙂

anetacizkova239
autor
15. říj 2017

Zkušenosti *

misa357
15. říj 2017

Je to služební plemeno, potřebuje pracovat, jinak je z něj magor. Zaměstnejte mu pořádně tělo i hlavu a mate suprovýho rodinnýho psa, kterej by za vás všechny položil život. Kupte si jen psa z chovatelské stanice, klidne nevhodného do chovu, ať mate jistotu, že mate fakt NO.

popelka1984
15. říj 2017

NO je suprový pes, od malička jsem s nimi vyrůstala, chodili jsme s nimi na cvičák i výstavy. Ti naši byli fakt zlatíčka, k cizím lidem ale byli ostražití a hlídali si svoje území. Je poslušný, akční, k dětem vhodný, je to pan pes, určitě doporučuji nějakou knižní publikaci kde se toho dozvíte víc.

verkaver
15. říj 2017

Skvělý pes,taky jsme měli. Ale pozor,opravdu je třeba se mu odmalička věnovat,musí poslechnout na povely,přesně,jak píše @misa357 Bude věrný,oddaný,k synovi skvělý,to bych strach neměla,jen je fakt potřeba se mu věnovat a nenechat ho vyrůst jen tak,to byste pak měli psa blbce,ještě k tomu velkého vzrůstu,to by nebylo dobré. My když jsme s ovčákem začínali,nechali jsme si poradit od chovatelů,kteří už měli bohaté zkušenosti,není to jen tak. Ale pokud se vám to podaří,budete mít úžasného psa. Doporučuji! 🙂