Na svatbu s miminkem?

16. čer 2021

Hezký večer, prosím o vaši radu a názor.
V sobotu máme jít s dcerkou (8 měsíců) na svatbu mé úžasné kamarádce, budou to mít krásné. Je to taková neobvyklá svatba, bude tam i Bohuš Matuš,Brožová, atd. -!Jsou to přátelé, takže se těším až je uvidím..ALE.. má být brutální horko.
Dnes mělo být 26 a bylo 32 a v sobotu má být 33, což určitě bude více. Už tak malá v tom vedru moc nespí a řve pokud není na ruce, protože jí je teplo. Chci abychom si to užily, ale nevím prostě zda jí tam mám brát v tomhle tropu. V zámku je chladno, ale taky tak furt nebudeme sedět.
Co myslíte? Děkuji

lv
16. čer 2021

Na obřad bych vzala nekoho na vozeni kocaru venku, mimo, aby pripadne nerusila. Pak klidně, na hodinku, vic, podle rozpolozeni miminka vych prostě odjela

autor
16. čer 2021

@lv na obřad nejedeme, je z rána.. to my nestíháme. Tudíž my pojedeme až odpoledne na tu 15 hod.. což bude největší horko.
Odvoz máme, zase nechci rict za hodinu ať mě hodí domů, zda mi rozumíte. 😕 ale za zkoušku nic nedám.. třeba to ty 2 hodinky krásně vydrží a pak pojedeme dom.. ale bude to mazec to teplo 😕

pipi_puncocha
16. čer 2021

Ahoj, my jdeme na svatbu v pátek, bereme sebou babičku, aby malého pohlídala v kočárku během obřadu a oběda (kdyby byl problém, zavolá a přibehnu). A pak odpoledne až bude volný program, tak tam bude s námi.

bara88
16. čer 2021

tak ve tři hodiny už nebude největší horko a přece když je horko tak se nezavřeš s dítětem doma.než jít na svatbu jen na dvě hodinky ,tak bych dcerku vzala sebou

autor
16. čer 2021

@pipi_puncocha super. Děkuji moc.

@bara88 To je fakt.. jsem si rikala, když bude horko, ze se muze cakat v bazenku než aby byla sparena a protivna.. asi já jenom hledám výmluvy.. nakonec si to třeba náramně užije.. my od porodu jsme nikde takhle nebyly, tak asi mám i strach.. kojim a je strašně urvana.. tak se asi i bojim, co vyvede…

marimanta
16. čer 2021

Před pár lety jsme byli na svatbě 7. 7., vedro pekelný. Děti 2,5 roku a 10m to zvládly skvěle, od rána do noci 🙂. Prostě jeďte a nechte to osudu 😉

lv
16. čer 2021

Jo, rozumím, to je blby, ze musite mit odvoz, ne sami odjet a nevazat cestu na nikoho. S nima moc planovat nejde 🤣

autor
16. čer 2021

@lv no, já se bojim. Mala strašně řve v autě a já jsem nervak, netroufnu si s ni jet… musim ji nějak zabavit a to bych nezvládla, ještě řídit a jet podle navigace, to by bylo něco na mě 🤣

petulkadodo
16. čer 2021

My měli svatbu taky v takovém parnu, naši kamarádi tam měli holčičku 15 měsíců a zvládla to v pohodě od 13-18 hodin. Měli jsme dokonce i miminko 2 měsíce asi na 2 hodiny.

autor
16. čer 2021

@petulkadodo děkuji moc.. 😊

zuzineckah
16. čer 2021

my byli před pár lety s tehdy 9 denní dcerkou v srpnu, taky vedro🙂 Byli jsme tam od dvou asi do sedmi večer, a to jsme s vděkem odmítli přespání jen proto, že jsme neměli vybavení (netušili jsme, že to bude tak skvělé a primární nabídku přespání jsme odmítli) 🙂 Malá byla úplně v klidu, spinkala, pila, papala, jen plína a lehký tričko, pořád ve stínku. Chvilku na dece. Bylo to opravdu skvělé, žádný problém, ovšem bylo to venku, v krásné přírodě, takže procházka a prostor úžasný👍

gracinka7
16. čer 2021

Jestli tam nejdéle na obřad, ale až později, co prostě nejet na třetí, ale na čtvrtou nebo pátou hodinu?

michaela_2
16. čer 2021

V tomto věku už s námi všichni naši 3, postupně absolvovali i cestování na jihu u moře 🙂
Jasně že to jde. Chce to přizpůsobit se miminku, ale bude to v pohodě, určitě ;)

keksik002
17. čer 2021

Byla jsem se stejne starym synem a taky bylo hodne horko. S manzelem jsme se vystridali s vozenim kocarku 🙂

martt
17. čer 2021

Nečetla jsem komentáře. Ale my jsme byli se synem , kterému bylo teda 10 měsíců. Na obřad jsme jeli sami, protože se prejizdelo z obřadu na hostinu cca 50 km v létě ve vedru , takže hlídali naší. Odpolko jsem si ho vyzvedla a jeli jsme na hostinu. Sebou jsem mela par hraček, malý nafukovací bazének. Krásně si tam vyhrál a místo dvou hodin jsme tam vydrželi 4 hodiny. Za dva měsíce jsme byli na další svatbě.

87pavlina
17. čer 2021

My jdeme na 2 svatby - za 14 dní a za měsíc, dceři bude rok a chci ji vzít s sebou. Kamarádka mi řekla, že jsem blázen, že si to neužijeme a malá bude brečet, protože tam bude hluk a nebude nikoho znát, každý ji bude chtít chovat atd. Vůbec mě ale nenapadlo, že bych ji nevzala. Prostě pojede s námi. Vyrazíme po obědě, obřad je venku ve 14 hodin, pak se přesuneme do kulturáku a nějak to bude. Bude mít kočár, případně ji vyndám ven a bude si lézt (ještě nechodí). Koupeme v 18 hodin, to zachováme a až usne, tak povoláme babičku na hlídání a vrátíme se zpátky.