Mušky na stropě. Z čeho jsou a jak se jich zbavit?

adela1399
28. lis 2023

Ahoj,chci se poradit…poslední 2mesice se mi dělají v bytě v kuchyni a obyvaku(je to jedna místnost) …převážně v kuchyni ale lehce i do obyvaku se vyskytují mušky a drží se na stropě a je jich fakt celkem dost…není to tak že by lítali,takže si jich člověk na první pohled nevšimne,ale když se podívá na strop tak je to vidět dost. Poradi mi někdo prosím z čeho se to dělá a co s tím? 😕

xxx3d
28. lis 2023

bojovala jsem s nima v září, bylo to ohavný.
donesla jsem si je z obchodu...no.
koupila jsem si sprej na hubení hmyzu, párkrát vystříkala a byl klid.
a když jsem pak šla kolem zeleniny ovoce u nás v obchodě, a létali tam ty mušky, třeba kolem brambor, nebo zelí, tak jsem to prostě nekoupila.

marketa1218
28. lis 2023

@adela1399 Jsou to previti, už jsem si je také takhle párkrát přinesla. Kupuji takové ty mucholapky, prilepim někam vysoko na zeď a postupně se tam potvory nachytaji.

korin
28. lis 2023

Manžel na ně bere vysavač.

adela1399
autor
28. lis 2023

Mě ani mucholapka nepomahaji

petramana
28. lis 2023

koupila jsem zlute lepove desticky a rozmistila po baraku... postupne se chytaji a obcas nekde nejakou primacknu... casem se ztrati, akorar nevim odkud je mame.. asi jsou to smutnice

emillyhk
29. lis 2023

Teď nevím, jestli je to Reid nebo Biolit, ale máme takovou malou "lampičku" do zásuvky. Když se mi doma něco objeví a hrozí množením, tak to na hodinu, dvě zapnu (jdeme zatím ven nebo do jiné místnosti), po vypnutí zapnu, důkladně vyvětrám a je klid. Je to teda nějaká hnusná chemie, proto nejsme v místnosti, když to pracuje. Ale je to rychlé a účinné.

adela1399
autor
29. lis 2023

Děkuju moc za rady,já bych taky nejradsi věděla odkud se sem vzali😕🙈

cilkat
29. lis 2023

Takle na podzim se potvory vyrojej vždycky. Stačí jim mandarinka ve špajzu a nějak se na ní natáhnou a namnožej (obecně čerstvé ovoce/zelenina) ... bereme je vysavačem, ale 100% se jich zbavíme tak koncem zimy...

petramana
29. lis 2023

@cilkat a nejsou to octomilky?

cilkat
29. lis 2023

@petramana Ne, ty vypadají jinak, než tyhle "podzimní potvory".

adela1399
autor
30. lis 2023

@mavanka nene, to bych se posrala😂

adela1399
autor
30. lis 2023

Už jsem se jich zbavila, vystříkala jsem to kobrou, za chvíli padly a je klid…ani jedna není👌🏼😂