Můj přítel není rozvedený

monika014
11. led 2017

Zjistila jsem, že můj přítel se kterým jsem rok a půl není rozvedený. Jeho žena již 3 roky žije s jiným mužem. Když jsem se ho zeptala, zda rozvedený je, řekl mi že ano, že má vše vyřešeno, ale já vím, že he ženatý. Netuším, proč se dosud nerozvedli a hlavně proč mi lže. Nemáte někdo podobnou zkušenosti?

netopejr
11. led 2017

Ne, ale jak věřit takovému člověku? V čem bude lhát příště?

pet359
11. led 2017

asi bych se ho na férovku zeptala, proč mi lže.... ☹

jaja01k
11. led 2017

A jak jsi to zjistila? Když jsem se seznámila se svým manželem, řekl mi, že je už několik let rozvedený. Pak jsem náhodou zjistila, že v dokladech má napsáno "ženatý". Ukázalo se, že rozvedený byl, jen se neobtěžoval chodit po úřadech a doklady si vyměnit.

monika014
autor
12. led 2017

Podívala sem se mu do občanky, platí mu do konce února, pokud je ti jen lajdáctví můžu zjistit brzy,

monika014
autor
12. led 2017

A

lemona
12. led 2017

Může to být klidně lajdáctví, můj dlouholetý kamarád to měl stejně - byl roky rozvedený ale doklady si nevyměnil, dávno novou slečnu, se kterou žil, a ta mu pak taky po nahlédnutí do občanky udělala scénu a odstěhovala se. Což ho donutilo si konečně vyřídit doklady. Slečna se opět přistěhovala, dnes už jsou manželé a mají dvě odrostlé děti 🙂

monika014
autor
12. led 2017

Ty si se ho zeptala, když si zjistila že má v dokladech napsáno, že je ženatý? Přeci mu nemůžu říct, vím to máš to v dokladech, dívala sem se.Podívala sem se, protože jsem měla po rozhovoru který vedl se svou "ženou" podezření, mluvila s ním , jako by jí pořád patřil a mohla si to dovolit.

holkadonepohody
6. črc 2024

@monika014 jsou ex kteří se chovají majetnicky i po rozvodu. Můj ex se o to pokouší i dnes po 10 letech😡 proč se ho narovinu nezeptáš?

morgan
6. črc 2024

@holkadonepohody je to 7 let stará diskuze 😀

holkadonepohody
6. črc 2024

@morgan no vida😱😂😂😂😂🍺