MS nikde a neg. tt

mzacikova
17. čer 2019

Ahoj holky. Poslední MS jsem měla od 17. do 23.4. a od té doby nic. 13.5. jsem dobrala antikoncepci, kterou jsem brala během kojení (Nekojím už od ledna, kdy mi MS přišla hned za 2 dny po ukončení).
Během těch 2 měsíců bez MS jsem 2x mírně špinila, ale opravdu mírně jen jeden den. Mám občasné pobolívání v podbřišku, jako bych to právě měla dostat. Nijak se teď nechráním, protože čekám na další MS, abych začala brát novou antikoncepci. TT byly ale negativní, dělala jsem pro jistotu v odstupu týdne.
Tak si říkám, jestli mám zajít ke gynekologovi nebo mám ještě počkat. Přeci jen po skončení kojení i anti. jsou hormony zblázněné

sraffie
17. čer 2019

Já když přestala brát antinu tak mi ms nepřišla klidně i 3 měsíce a dělala si co chtěla. Musela jsem chodit na gyndu na injekce aby se mi spustila 😑

mzacikova
autor
17. čer 2019

@sraffie já právě doufám, že se tomuto vyhnu... Teta na ně chodí a není to prý nic příjemného, ještě je po nich docela v háji první dny... Chtěla jsem další anti. hlavně aby se MS zpravidelnila, ale jaksi by musela nejdřív dojít 🤦‍♀️