Morčata - kluk a holka. Co teď?

23. črc 2024

Dostali jsme od kamarádky malá morčátka s tím, že jsou to kluci. Nějak mě to nenapadlo překontrolovat a teď po třech měsících, co je máme doma, jsem zjistila, že je to kluk a holka. Co teď s tím? Mám je rozdělit? Morčata mají být aspoň dvě. Ale kupovat další dva, aby byli ve dvojicích, taky nechci. Mladé nechci (pokud už se stalo, nějak to vymyslím a rozdáme je).

mourovatakocka
23. črc 2024

Lze vykastrovat kluka. Pokud doteď neměli mladé, je to malý zázrak, ale neotálela bych 😁 Rozdělovat už nemá smysl, myslím, že by akorát smutnili.

pavca1982
23. črc 2024

Kluka bych darovala jinak budete mít mladý.Morčata jsou rádi ve skupině alespoň dvou jedinců. Pokud ale pořídíte další holku je tady už riziko, že se nebudou tolerovat a třeba to bude dobrý. To poznáte. My máme holky jsou to sourozenci.

autor
23. črc 2024

@pavca1982 To mě taky napadlo. Ale jsou to mazlíčci dětí, nemůžu jim říct, že jednoho dáme pryč a vyměníme.

pavca1982
23. črc 2024

To chápu, tak jak už bylo psáno kastrace samce.

martt
23. črc 2024

Ted je rozdelte a nechte samce vykastrovat. Máme doma také samičku a vykastrovaného samce. My jsme take tenkrát kupovali dvě samičky a vylezl z toho samec a samička🤣

exbordelar
23. črc 2024

Ano, vykastrovat samecka. Do dalsich morcat bych se radeji nepoustela, jak je psano vys, mohou se zacit rvat. Preji krasne a stastne roky s morcatky 😍

anonymous_ka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
exbordelar
23. črc 2024

@anonymous_ka me se jednou morcata sparila pres klec 🫣🫣 Musel to byt krkolomny vykon, ale uspesny 🤷‍♀️😅

autor
23. črc 2024

@exbordelar 😲😂