Mohla bych si dodělat maturitu při rodičáku?

michaela1997
28. črc 2017

Dobry den maminky, mam takovy problem pred asi 2mi lety jsem ukoncila studium.Studovala jsem maturitni rocnik hotelnictvi, nechala jsem to presne v pulce tretiho rocniku. Mam jeste pololetni vysvedceni. Zajimalo by me, jestli bych si mohla vzdelani dodelat. Myslite, ze bych mohla dostat nejaky specialni program, kdyz jsem na materske s rocnim chlapeckem? A jeste byme zajimalo, jestli bych si mohla dodelat jen ten rok a pul, ktery mi chybel do maturity nebo musim od zacatku dekuji. 😊

caseopea
28. črc 2017

Asi záleží na tom na jakou školu jsi chodila a co ti škola může nabídnout, třeba by to šlo formou individuálního studia nebo dálkově. Nevím jak to je na střední, ale myslím, že známky a tak se uznávají rok zpět, ale jistá si tím nejsem. Možná by šly udělat nějaké rozdílovky nebo jak se tomu říká a mohla by jsi přeskočit rovnou tam, kde jsi skončila nebo alespoň na začátek třeťáku.

michaela1997
autor
28. črc 2017

No v to doufam, prave, ze by mi aspon ty dva roky uznali ze bych mohla studovat dal individualne. Aspon od toho tretaku. Bojim se,ze bych musela studovat znovu od prvaku 😑