Modeling pro dceru, víte o kvalitní agentuře?

moravkaa
23. led 2013

Dobrý den všici..chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte o kvalitní modelingové agentůře?? Mám dceru, která se moc ráda předvádí a neustále mi leze do šatníku a zkouší si oblečení 😠 tak ji chci dát na modeling a třeba jí to chytne 🙂

ruda
23. led 2013

to teda nevím, můžu se zeptat kolik jí je let?

buldok
23. led 2013

Tak tohle záleží na věku, ale obecně bych jí tímhle fakt dětství nekradla...

monad
23. led 2013

třeba jí to chytne, radši bych jí dala ale na nějaký dramaťák a pak nechala na ní.. 😉

kapljhgf
24. led 2013

@moravkaa Pokad s tím tvoje dcera souhlasí a je seznámena se vším co by to pro ní znamenalo tak si jí tam klidně dej ae opravdu se nejdřív zeptej ji samotné a řekni jí i všeci klady a zápory které by to obnášelo

kapljhgf
24. led 2013

@monad ani na ten dramaták bych ji nedala at si to dítě prostě vybere samo nevrhnout mu to to ano ale dítě by se o tom mělo samo rozhodnout kam chce či nechce jít já jsem si vždy o svých kroužcí ch sama rozhodovala

monad
24. led 2013

@kapljhgf no myslim, že jsem to napsala stejně, sice jinak, ale pointa je stejná 😉

moravkaa
autor
24. led 2013

však jasný...já bych jí do toho nenutila..ona už chodí tancovat...tam se předvádí až až...ale přišla s tím za mnou sama..znáte teď tu mladou generaci..která se furt fotí v těch zrcadlech a dává na ten facebook 😖 když byla malá chodila i do baletu ale to jí přestalo bavit..

lprdola
25. led 2013

zkus kouknout na bohemia model..slysela jsem ze je to kvalitni modelingova agentura..

moravkaa
autor
25. bře 2013

hned co jsme na to s dcerou koukli tak jsme tam poslali fotky a vyplnili dotazník 🙂 děkuji za typ teď jenom musíme počkat až se vyjádří 😖

lprdola
26. bře 2013

Jo tak to jsem rada ze jsem mohla pomoct 😉 tak at to dopadne dobre preji 🙂