Messenger. Poradíte, prosím?

15. črc 2024

Ahoj,chtěla jsem se zeptat,když už mám 8 let smazaný fb,je možné že i prez to,že je smazaný,zobrazí se protiatrane na mesangeru konverzace s mým jménem? nebo tam bude třeba neznámý uživatel. diky

pethell
15. črc 2024

Ano, je to možné. Já si smazal FB a dal jsem používal Messenger

autor
15. črc 2024

@pethell To sice ano,ale když já ho mám smazany tak ta dotyčná osoba které jsem psala už tam nebude mít moje jméno ne?

anniej
15. črc 2024

Pokud je i Messenger deaktivovaný, tak se jméno neukáže. Myslím, že FB po nějaké době smaže profil natrvalo, pokud tam tedy nebyla nastavené automatické obnovení po nějaké době.

autor
15. črc 2024

@anniej moc dekuji

klchudik
15. črc 2024

Bude tam ta dotyčná osoba mít zobrazeno "uživatel Facebooku"....ještě jde o to, jestli ho máš jen jakože deaktivovaný, že se nezobrazuje tvůj účet, ale když bys chtěla, můžeš se přihlásit a pokračovat v činnosti - to by tam pak jméno bylo... a nebo úplně deaktivovány, smazána veškerá aktivita....to tam pak bude ten uživatel Facebooku

autor
15. črc 2024

@klchudik Je úplně deaktivovany

klchudik
15. črc 2024

V tom případě by se mělo zobrazit uživatel Facebooku a nemělo by být možno odepsat

autor
15. črc 2024

@klchudik Mockrát Vám děkuji a profilova fotka se také nezobrazí?

klchudik
16. črc 2024

Ne, neměla by se zobrazit.

klchudik
16. črc 2024

Bude to vypadat nějak takhle

autor
16. črc 2024

@klchudik moc dekuji a ještě že zeptám, datum a čas ano?

autor
16. črc 2024

@klchudik Moc dekuju 🙂

klchudik
16. črc 2024

Jj ten jo

kristyn86
16. črc 2024

Muj kamarad mel fb,zemrel,ma ho deaktivovany nebo zruseny,nevim...A kdyz vlezu do messengeru,stale tam mam veskere zpravy,co jsme si psali. Vcetne fotek a jeho jmena...