Měl někdo pocit na zvracení, ale nezvracel?

kristina037
3. únor 2022

Dobrý večer mohla bych se zeptat, jestli měl někdo takový problém že měl pocit na zvracení ale nezvracel? Děkuji předem za odpověď 😊

ivya
3. únor 2022

Říká se tomu nausea 🤷🏻‍♀️

kristina037
autor
3. únor 2022

@ivya ale třeba nemám průjem nebo tak

kristina037
autor
3. únor 2022

@ivya a mám spozdeni měsíčku o 4 dny

ivya
3. únor 2022

Nausea ke prostě nevolnost. Bez zvracení, bez průjmu. Jestli myslíš, že jsi těhotná, tak si udělej test.

kristina037
autor
3. únor 2022

@ivya uvydime no já jen jesli to měl někdo

ivya
3. únor 2022

Za život to zažil asi každý. Ale na těhotenské nevolnosti je takhle hned při zpoždění trochu brzo.

kristina037
autor
3. únor 2022

@ivya asi to bude to první co jste psala

elledh
3. únor 2022

@kristina037 být tebou bych začala těhotenským testem. Tohle bylo u mě prvním příznakem druhého těhotenství, ještě dřív než bylo zpoždění menstruace..😁 a trvalo to další 2 měsíce, kdy jsem nebyla schopná vůbec nic jíst. Jinak to může být i třeba nějaká viróza. Ale první bych běžela pro ten test 😉

pampeliska1313
3. únor 2022

Já za celý těhotenství zvracela asi třikrát, ale pocit, že zvracet budu jsem měla skoro pořád. Ale až tak od 10tt možná později…)

kristina037
autor
4. únor 2022

@elledh Haha nestraste snad to bude nějaká vyroza jako snažíme se o miminko ale vždy jsem sklamana tak uvydime no

jittuli
4. únor 2022

@kristina037 měla jsem to u obou těhotenství od zpoždění menstruace až do cca 16tt, takže šance na těhotenství je veliká 🙂 bylo mi špatně jako z auta nebo z kolotoče, a vždy spíš odpoledne. Pomáhaly mi ty zelené eukalyptové bonbóny z Lidlu 😀

kristina037
autor
4. únor 2022

@jittuli mě je špatně třeba ráno jo prostě z ničeho nic mě natahuje odpoledne taky ale spíš ráno no třeba chodím jo v práci a natáhne mě že mi je někdy trapně 🤣🤣🤣

vercousek
4. únor 2022

@kristina037 Taky jsem si myslela,že mam jen virózu,měla jsem průjem,křeče,zvýšenou teplotu a ejhle za pár dní pozitivní test.Ty stavy na zvracení bez zvracení jsem měla až později v těhu.