Lidl shop. Poradíte?

maki90
7. pro 2021

Dobrý den, prosím vás, kdo má zkušenosti s nakupováním přes lidl-shop, co znamená u zboží "již brzy skladem!"? Chtěla bych pro dceru župánek, ale nevím,jestli má smysl čekat, chci ho samozřejmě do Vánoc. Moc děkuji

hojda
7. pro 2021

Je vyprodaný, ale je šance, že ho ještě znovu naskladní. Můžeš si nechat na email poslat info, až bude skladem. Kdy to bude nikdo neví🙂.

jjasmina
7. pro 2021

@maki90 přesně jak píše
@hojda, nicméně mě dorazilo zboží 13.den od objednání a to bylo skladem

hojda
7. pro 2021

@jjasmina jj taky teď čekám delší dobu na balík, mají toho asi hodně, během roku to tak dlouho netrvá.

adula000
7. pro 2021

@maki90 těžko říct, u jednoho výrobku, který bych chtěla je již cca 3-4 týdny vyprodáno a brzy bude naskladněno, ale pořád nic. Takže tomu už nevěřím, že to někdy naskladní. Takže bych na to nespoléhala

jjasmina
7. pro 2021

@hojda jo je to možné, objednala jsem nějak začátek listopadu

palja
7. pro 2021

@maki90 že to tam nemají. Já taky na něco čekám, dala jsem tam ať mi pošlou na mail až se zboží naskladni.

michaelarousova
7. pro 2021

@maki90 ja na neco cekala,hned jak naskladnili jsem objednala..tusim ze bylo 19.11 a napsali ze doruceni bude 27.12 takze lidl uz pro jistotu vybechavam😂sle jednalo se o hracku

mamacita2
7. pro 2021

@maki90 objednala jsem 30.11. dopoledne a dorazilo včera (6.12.), vše bylo skladem...byla jsem až překvapená že to přišlo tak rychle, posledně když jsem objednávala tak taky bylo vše skladem a trvalo jim to skoro 3 týdny

maki90
autor
7. pro 2021

Děkuju všem za odpovědi! Požadavek na email jsem dala, ale týden pořád nic. Tak radši koupím jinde. Btw někdo tip kde sehnat holčičí župánek ve vel.92 za rozumnou cenu?

lizzie02
7. pro 2021

@maki90 včera jsem viděla pěkné županky v pepcu, ale šla jsem pro něco jiného, takže velikosti ani cenu jsem nekoukala 🙂 na Lidl bych letos moc nespoléhala, teď už čekám na dva balíky🤦

maki90
autor
7. pro 2021

@lizzie02 to mi ani neříkej, včera jsem v pepcu byla a župany tam neviděla 🤦

lgsk
7. pro 2021

@maki90 Znamená to, že se zboží snaží naskladnit zde zahraničních skladu, ale nemusí k tomu dojít...takže bych na to nespoléhala určitě.

missym
7. pro 2021

@maki90 A na jejich info mailem, že je věc skladem, bych taky moc nespoléhala. Dala jsem si takto hlídat oteplovačky a žádný mail mi nepřišel a přesto byly skladem (náhodou jsem si to večer zkontrolovala přímo na stránkách 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️)

lizzie02
7. pro 2021

@maki90 já byla teda zasněná trochu 😅 ale opravdu tam byly, ted koukám na stránky tyhle s medvídkem Pú 🙂 já právě brala pyžamka😁 https://pepco.cz/vyrobky/zupan-lp-clothes-326458/

makkyv
7. pro 2021

@maki90 Krásný mají v Actionu🙂 Měli tam i s minnie, fakt hezké a asi za 159,- + včera jsem koukala na lidl “již brzy skladem” dnes k ránu už k objednání. Drzim pesti 🙂🌸

sigyn
7. pro 2021

To většinou znamená, že do 14 dní jej naskladní. Většinou je nová nabídka v pondělí, takže min. v pondělí vždycky mrknout. Jinak hlídání dostupnosti je k ničemu. Nastavovala jsem ho už u x-výrobků a nikdy mi upozornění nepřišlo, i když byl výrobek už naskladněn.

martiniquest
7. pro 2021

@maki90 Za sebe doporucuju tchibo. Ale ja kupuji zasadne bavlnene frote, ne polyester.

lpch
7. pro 2021

@maki90 kupovala jsem (sice chlapecky) v CA. Cena kolem 400 Kc, prijemny material, pekny, i po mnoha vyprani vypada dobre

hojda
10. pro 2021

@maki90 župany jsou skladem🙂

versatilka
10. pro 2021

já jsem teď dost zaražená.. mám objednávku od 21. listopadu a stále nic.. A jiná objednávka z 6.prosince už je vyexpedována.

hojda
10. pro 2021

@versatilka Taky čekám na objednávku z listopadu, nestíhají a u nás navíc zkolabovala i pošta (řidiči covid/izolace), takže 14 dní vůbec nedoručují.....Tak se modlím, ať mi to případně nepošlou přes českou poštu.....vadí mi, že tam není volba dopravy.

versatilka
10. pro 2021

@hojda to mně taky, klidně bych si za ppl připlatila

maki90
autor
10. pro 2021

Župan byl už včera skladem, tak jsem ho objednala a jsem tedy zvědavá, jestli dojde...když ne,tak se nezhroutim 😁 u nás tedy zatím pošta funguje dobře, zato zasilkovny jsou všude plné...

dixi86
10. pro 2021

@maki90 Pokud netrváte na novém, i když někdy nové je, tak doporučuji Brumla.cz. Spousta na výběr a krásný stav.