Křestní jméno. Jaké by se bývalo hodilo pro Vaše dítě?

daasqua
9. lis 2019

Ahojte, napadlo mě pro pobavení takové téma 🙂 Jaké jméno/jména by se bývala hodila pro vaše dítka? Tedy jiné, než dostaly?

zelenaesmolda
9. lis 2019

@daasqua
kdybych mela soudit podle apetitu tak Otylie :D

odula
9. lis 2019

Sokrates, Lagertha a Pippi (Dlouhá punčocha). :D

sudylichozrout
9. lis 2019

Viola a Matylda 😀

klea81
9. lis 2019

Nic, jsem s výběrem spokojená 😇

popelka1984
9. lis 2019

Čert 😝

leniczka23
10. lis 2019

U nas to sedi..Maxim..Na max jede rozhodne😁

barulina
10. lis 2019

Blazen ;D

sinicka
10. lis 2019

Steve McQeen, Aquaman, Joker... 😁

biedronka10
10. lis 2019

Jedna dabelska Hot a druha andelska Čehý, nebo Čehá.......jsou totalne odlisne

barumat
10. lis 2019

Máme Lenku, ale první týdny nebyla zrovna krasavice, ještě tak divně vyplešatěla, tak manžel říkal, že vypadá jako Louis Founes. On ji od té doby říká Lui, já Luisičko 😁

jancabr
10. lis 2019

Naše podle povahy Žížala nebo Otesánek. Jinak mě se velmi líbilo jméno Magdalena. Ale neprošlo. Je to Anna 🙂 a už bych neněnila. Přesně to na ní sedí

mamio
10. lis 2019

@daasqua Caligula cte se Galikula 😀

verunkanatalka
10. lis 2019

Nejedlík!!!...Ne vážně...rozmýšlela jsem se mezi Verunkou a Zuzankou...Mám Verču a červík hlodá, jestli to neměla být ta Zuzanka...

mr_falko
10. lis 2019

rozmýšlela jsem se mezi Adinou a Beatou a vyhrála Beata a byl to ten nejlepší výběr, Adina by ji vůbec nesedla, páč je to malej rapl, blázen a já mám Adinu zakódovanou jako distingovanou dámu 😀

adelka951
10. lis 2019

Dcera, když byla miminko, tak vypadala jako Montgomery Burns ze Simpsonů.

mrav
10. lis 2019

Jaruška, Laura, Terezka, Kristýnka, Lenka - po mámě. Ta ale zemřela..☹️

babanci
11. lis 2019

My máme Violku a to jsem si jí představovala jako takovou éterickou, drobnou a tichou holčičku. Narodila se a měla 4 120 gr. a pusu jako meloun. Dnes je jí 3,5 roku, je krásná, okatá, vlasatá...ale je to čertice. Lítavá a pusu nezavře. Možná měla být Mahulena.

telicka
12. lis 2019

Moje kamarádky mají pro děti krásné jména tak se můžu taky podělit dcerku mají Adrianku nebo Lillien a myslím si ,že se to taky k holčičkám hodí .

daasqua
autor
12. lis 2019

@verunkanatalka Jé, pro mě taky moje máma chtěla jméno Veronika či Zuzana, táta ji přehlasoval na Dagmar. Veronika se mi taky líbí, ale máme příjmení na V, takže by si překousla jazyk a vypsala celé pero na podpis :-P

daasqua
autor
12. lis 2019

@mrav Lenka je pěkné, líbí se manželovi, třeba se tak bude jmenovat naše případná další dcera. Anička je také pěkné, tradiční a mám dojem, že se hodí skoro na každou holčičku 🙂 Terezka by se možná hodila na naši Danielu.

jbzirafa
12. lis 2019

Syn vypadal zpočátku jako Geoffrey de Peyrac (z Angeliky),tak jsem mu i z legrace říkala,na tvářičce škrábanec, křivé nožky, žádný krasavec, ale vnitřní kouzlo měl 😊

verunkanatalka
12. lis 2019

@daasqua to je náhoda viď? Já jsem Nikola a babička chtěla Dagmaru...

iris92
12. lis 2019

My s manželem malému říkáme Lucifer, Lucius případně Luciáš 😀 Jinak se jmenuje Vojta a jméno se nám líbí, ale ta přezdívka sedí 😈

daasqua
autor
12. lis 2019

@verunkanatalka No náhoda to teda je, první verze dcery byla Nikol 😀 Ale tchánovcům a nakonec i manželovi se potom nelíbilo, že Nikola je jméno pro holku i kluka (máme ve vzdálené rodině chlapa - Nikolu). A teď už by se k dceři to jméno ani nehodilo, maximálně první dva měsíce po porodu.

verunkanatalka
13. lis 2019

@daasqua Moje mamka chtěla tenkrát ne tvar Nikola, ale Nicol... Jenže to byl rok 1979 a tak jí to komunisti nedovolili... Tak prostě dala Nikola...