Krátký románek. Šly byste do toho?

2. lis 2023

zZdravím. Žiji mimo ČR a každý víkend chodím do jednoho baru. Nějak jsem se dala do řeči s majitelem toho komplexu kde je i klub takže se bavíme každý víkend. Proběhly nějaké polibky mezi námi, moc mě přitahuje. Chce mě vzít na večeři a je jasné, že později se to možná mezi námi stane. Chci se vás zeptat, šli byste do toho i když víte že nemáte budoucnost? protože je francouz a sem přišel na pár týdnů kvůli služební cestě a podívat se na svůj klub. Za měsíc se vrací opět zpět do Paříže. Mně se velice líbí. Jestli vas zajima věk tak je mi 21 a jemu 30.

martinka_33
2. lis 2023

Uzivej si dokud jsi mladá a nezadaná 😉 Pak přijdou deti a aspon budes mit na co vzpominat. A hlavne s ochranou, ale to je jasné 😀
Za svobodna jsem mela nekolik prázdninových románků a byly fajn.

mishka87
2. lis 2023

Pokud jste oba bez závazků, tak bych do toho šla. Samozřejmě s ochranou. Většina z nás si "v mládí" užívala. Nemůžu říct, že bych občas na diskotéce neulétla s někým jen jednorázově. důležité je se chránit.

reeeza
2. lis 2023

Já ne 🙂 Já si taky užívala, ale nikdy to nebylo tak, že bych věděla že tam je v budoucnu jasně konečná.
Prostě jsem někoho potkala, byly tam sympatie a tak jsme to dali dohromady. Třeba ne ne dlouho, ale nikdy to nemělo jasně daný konec.
Dali jsme si svobodu protože jsme to tak cítili, ne protože bychom museli.

marketa1218
2. lis 2023

Proč ne, když nejsou závazky a jsi mladá. Jen se chraňte a užijte si to 😉 . Já si vzdycky říkala, aspoň budu mít na co v domově důchodců vzpominat 😃

autor
2. lis 2023

@marketa1218 😃😃😃

pampeliska1313
2. lis 2023

Já ne. Ale vím, že mě by to mrzelo a trápila bych se, o to spíš, když vím, že to nemůže dopadnout dobře, jak bych chtěla.:D

klokanka31
2. lis 2023

Běž do toho, člověk má pak na "starý kolena" na co vzpomínat 😊

jaja01k
2. lis 2023

Jasně, jestli tě přitahuje, jdi do toho. Jsi mladá, bez závazků, kdy jindy si takhle užívat 😀 Samozřejmě myslet na ochranu, jak už tu zaznělo.
A že to nemá budoucnost? Nikdy neříkej nikdy. Manželova sestřenice odjela na stáž na druhý konec světa, randila tam s místním týpkem s tím, že si hned na začátku vyjasnili, že je to dočasná záležitost, ona se vrátí do Evropy a už se nikdy neuvidí. No a když přijela domů, začalo jí být nějak často nevolno a zjistila, že si přivezla “suvenýr” 😄 Tak začali vyřizovat papíry, on za ní přijel, vzali se, už jsou spolu přes 10 let a mají dvě děti 😀

barumrallyebum
3. lis 2023

Ano

hani_na
3. lis 2023

Jdi do toho! Uštvané matce dvou dětí s malým věkovým rozdílem věř a užij si to😉

jolana24
3. lis 2023

Ano! Užívej si, dokud to jde. Já si taky užívala až až než jsem potkala manžela a nelituju ničeho. Aspoň teď nemám potřebu něco dohánět a zahýbat jen kvůli tomu, že jsem se dostatečně nevyřádila 😉🤷🏻‍♀️

sorboni30
3. lis 2023

Pokud nemáš žádné závazky, přítele.. tak proč ne? Když jsem byla ještě sama a mladá..tak jsem to tak měla s jedním Italem. Bylo to sice krátké, ale pamatuju si do dnes a nelituji toho. Člověk si má život užívat na plno. Takže za mě ano ve vsi počestnosti 🤣🤗

sorboni30
3. lis 2023

@jaja01k wow to je dobre 🤗

xer
3. lis 2023

Jasne, zivot se musi uzivat a takovyhle “dobrodruzstvi” k to u patri, jen bacha aby ses nezamilovala…
Mam takhle par kamaradek a znamych co jezdi singl na dovolene si uzit jednorazovy dovolenkovy romanek

te_reza
3. lis 2023

To není běžný cíl, že si mladá, bezdětná a bez závazků užívá?😂 Skoč po něm a užívej 🌈😃

veroniquecz
3. lis 2023

@jaja01k mazec 🫨 odkud byl??

trdelnik234
3. lis 2023

Ahoj, si si ista ze je bez zavazkov ? Francuzi su veelmi dobri a pozorni (az n'a par exotov),takze ak si chces iba uzit a nic od toho necakas,tak smelo do toho.
Ale bacha,pré neho to nic neznamena..
Teda je velmi pravdepodobne,ze to tak bude.
Dnes ty,o par tyzdnov stretne nejaku inu.
Ak si s tym v pohode,tak si to uzi nebudes mat problem.
Pré mna by to v pohode nebolo,ale to je jedno...
Ak je to slusny francuz,tak ochranu urcite pouzije...

jaja01k
4. lis 2023

@veroniquecz Z Ekvádoru. Když nám to tenkrát ta sestřenice říkala, jak se on snaží sem dostat, ale že to je komplikované a všechno papírování je nadlouho, říkala jsem si kdoví jestli ji chlapec netahá za nos, jestli to fakt řeší a chce za ní přijet. Nakonec přijel, když byl miminku asi rok. Začátky neměli zrovna idylické. Jazyková bariéra, kulturní rozdíly, malé dítě, málo peněz, bydleli v malém bytě s její maminkou. Ale ustáli to, on si našel práci, časem si pořídili vlastní bydlení, po pár letech druhé dítě a jsou spokojená rodina 🙂

veroniquecz
4. lis 2023

@jaja01k ty jo, to je jak z románu 😍

simkrk
5. lis 2023

Takhle asi jako proc ne... A proc by to nemelo budoucnost??? Jsi mlada, on taky.. A zavazky teda nejspis nemate.. 😊 Ale bacha na to...jestli chces jen romanek, tak aby ses nezamilovala a pak toho nelitovala a byla nestastna.. 😁😊.. Ale jasny clovek si uplne vsechny veci nemuze naplanovat.. O tom bych taky mohla vypravet.. 🤣

cikitkapb
7. lis 2023

Člověk má litovat věcí, které udělal, ne těch, které neudělal… Vlastně, proč bys to nemohla prubnout? Bude to jen další zkušenost. 😉 Když nic jinýho, tak třeba zjistíš, že ti to takhle (ne)vyhovuje, a kvůli tomu stojí za to to zkusit, ne?