Kostým pro 8letého syna. Máte někdo tip nebo návod, jak ho vyrobit?

ahojcau
5. říj 2019

Ahoj mate nekdo tip jak vyrobit tento kostym ? Akorat v klucici verzi ( syn 8let ) nejak me nenapada jak mu to neco co vypada jako telo pridelat na jeho telo :D a ani me nenapada z ceho to udelat aby to nebylo tezke a aby nemusel byt zhrbeny :D mam uz malo casu na vyrobu tak prosim o radyy tipy..navody..diky 🙂

hanka_12345
5. říj 2019

co vycpat tricko molitanem aby to vypadalo jako telo a zasit to at to drzi tvar? to by klaplo..takova jako hadrova panenka s vyplní..nebude to tezky a podle me to bude drzet

ahojcau
autor
5. říj 2019

@hanka_12345 to nezni spatne ale porad nevim jak mu to jakoby upevnit na ramena/zada ? Protoze to ,,jako telo"" musi byt vetsi nez on aby se mu tam mohla udelat dira na jeho ,,original" hlavu 😂

malytlustyhroch
5. říj 2019

Co pripevnit dlouhe triko vystuzene kartonem (a necim mekkym) na batoh schovany pod oblecenim? U holcicich satu, by ale bylo to schovavani jednodussi. Osobne mi ale prijde tenhle kostym fakt nechutny az moc. A nebude mu vadit, ze nemuze vytahnout svoje opravdove ruce z kostymu aniz by zkazil dojem z falesnych rukou, ktere maji drzet hlavu?

hanka_12345
6. říj 2019

@ahojcau co to nejak prisit.k tomu co bude mit na sobe.on? K ....ja mevim saku? Nebo co to ma.byt