Komoda - skřín do malého bytu, máte zkušenost?

pavcatko
16. čer 2016

Ahoj! Prosím, kde máte věci pro mimi- máme malý byt a nejspíše koupíme komodu- máte některá zkušenost, která je dobrá, popř, jak jinak vyřešit? Přijde mi, že toho mimi potřebuje hrozně moc a místa je málo 🙂 Děkuji

sara84
16. čer 2016

Mela jsem na postylce kapsar, nahore na postylce nahore prebalocaci pult- dezku ve tvaru Icka a pod posteli plenky a pod moji posteli plastovy box a v nem obleceni, ktere nosi aktualne. Dalsi ma ve skrini v pokojiku. A v obyvaku plastovy boxik s hrackama. Vanicku mam uskladnenou na skrini a v ni nezbytnosti na koupani v kosicku 🙂 tolik za nas maly byt. A u druheho syna ted mam asi 50% veci z toho co u prvniho a nic nechybi 🙂

krystalka
16. čer 2016

No, já mám po zkušenostech pocit, že miminko toho zase až tak moc nepotřebuje, spousta věcí se časem ukáže jako zbytečná.....my měli postýlku, na té jsem měla kapsář na plenky a drobnosti, v koupelně přebalovací pultík, na něm dole na polici balíky s plínkami, po straně na okraji přebalováku připevněný boxík na nezbytné drobnosti (ubrousky, mastičky apod.), vaničku jsme měli opřenou ve sprchovém koutě, na oblečení jsme vyčlenili jednu malou skříňku v obýváku, na hračky jednu krabici, kterou jsme stěhovali podle potřeby po bytě....v předsíni stál zaparkovaný kočárek, časem v kuchyni u stolu jídelní židlička.....víc toho asi nebylo....to spíš potom časem, jak dítko roste, pak ty věci přibývají - hračky, knížky (u nás hodně), výtvarné potřeby....

blahoska
12. led 2017
Uživatel blahoska je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od blahoska.

Myslím, že kupovat např. přebalovací pult je úplně zbytečné, protože miminko z toho hodně brzo vyroste. Věci pro dcerku jsem měla v komodě, kterou jsem si úmyslně koupila takovou, aby mi pak ladila do ložnice, kterou máme z masivu (myslím, že je to přesně tato https://www.nabytek.cz/suplikova-komoda-77-p5886). Dala jsem si na ní jenom podložku a bylo to v pohodě.
Všechny věci mi tam pro první rok v pohodě vešly. A dneska jí mám v ložnici. Myslím, že není potřeba mít úplně všechno, hlavně ať je to praktické.