Kluk, kterému nerozumím...

24. srp 2024

Poznala jsem jednoho kluka a ma takove zvlastni chovani nebo spis vyjadrovani, vubec mu nerozumim, nerozumim tomu, o cem mluvi, jak mluvi, proste se ztracim. Nevim jak bych to popsala, vubec mu nerozumim a nechapu co chce vubec rict. Jestli jsem hloupa nebo co 🙉

autor
24. srp 2024

Tak treba dnes jsme si psali, je na pn, ptal se mel jaky jsem mela v praci den, tak jsem mu psala jaky byl den, co vsechno delam a tak dale no a jeho odpoved byla pro me absolutne nepochopitelna. Jakoby uplne odveci psal.

goldenova
24. srp 2024

Není z Brna? Také jsem nedávno někoho takového potkala🙂 A už raději nechala být. Jaké vyjadřování máš na mysli a jak od věci psal_

autor
24. srp 2024

Hele ja to sem napisu, jsem zvedava jestli byste to pochopili. Kdyz ano, tak jsem mimo ja. Takze ptal se, jak se dnes mam, co delam, jak je v praci. Tak jsem odepsala, ze delam to a to, trochu problemy, klienti zlobi, resim milion veci. A on odepsal, cituji : Neni narocnejsi prace s nejistym vysledkem a to cele bez zisku, takze v zavislosti na statu. Za me neni vice andelu zde a u radovych sester. Mohu li si vybrat, s kym se o tom bavit, tak ty sestry az na druhem miste"... 😂

Ja proste vubec nechapu o cem placa.

@goldenova Je z Prahy.

lv
24. srp 2024

Chválí práci zdravotních sester, tuším.

goldenova
24. srp 2024

A nejmenuje se Ramon?🙂

autor
24. srp 2024

@lv O tom jsme vubec nepsali 🙈

autor
24. srp 2024

@goldenova Ne ne :D

autor
24. srp 2024

pak jeste pise , ze " prosim, zda se ze te zamestnavam vic, nez se do tebe dnes vejde. Jdu zamestnat sebe. Je to tu poutave, zajimave" 😂

lv
24. srp 2024

Tak to potom nerozumím taky 😆

autor
24. srp 2024

* ne prosim ale promin

autor
24. srp 2024

@lv Uff, tak mozna nebude chyba ve me 😂

lichozroutsudy
24. srp 2024

Ne, neni chyba v tobe. Ja mu taky nerozumim a to si myslim, ze mam celkem talent. 😂

Hele, asi bych ho taktne poprosila, at zkusi ty myslenky formulovat nejak... Srozumitelneji, no. 😁

nikoulinka
24. srp 2024

Ty jo, na mě to působí chvílemi jako překladač a chvílemi jako automatické generování slov 😂 tohle, tušim, by nenapsal ani náboženský fanatik 😂

nikoulinka
24. srp 2024

A ještě mě napadá, nechci nikoho urazit. Zmiňuješ, že je na PN. Nevíš s čím? Nemůže být s nějakými psychickými problémy?

autor
24. srp 2024

@nikoulinka To ne, ma neco s lytkem, zranil se pri sportu.

autor
24. srp 2024

@lichozroutsudy Ja se smeju, cekala jsem, ze se ozves a dostanu od tebe nakladacku 🙈

autor
24. srp 2024

A dalsi vec, ze pro nej je sefem priroda 😀

lichozroutsudy
24. srp 2024

Neni za co ji davat, fakt jak jsi ho citovala, tak jsem to musela cist nekolikrat, nez jsem alespon trochu rozlustila, co tim chlapec mysli. 🙂)

psittacula
24. srp 2024

Tak ta je šéfem nám všem.

hennrietta
24. srp 2024

A viděli jste se někdy osobně? Možná jen zabíjí čas na PN psaním hovadin holkám na netu a čeká, která se chytne.. 😄

goldenova
24. srp 2024

Víš, pokud se někdo vyjadřuje krypticky, není nutné s ním ztrácet čas. Není něco zajímavějšího, čemu bys mohla věnovat pozornost, než přemýšlet o smskách nějakého kluka, který pro tvůj život nemá absolutně žádný význam? A psát na to téma diskuze? Už teď mu věnuješ mnohem víc pozornosti než si zaslouží.

reeeza
24. srp 2024

Proč s ním ztrácíš čas, to je otázka na kterou by ses měla ptát 🤷‍♀️
Ne co si o něm myslíme 🤦‍♀️

exbordelar
24. srp 2024

Na me to tez pusobi jako prekladac smrncnuty s jaterni encefalopatii 😅 takove frazovite, v cestine nesmyslne, plus ta kombinace slov a vyznam nikde. Predtim psal normalne?

goldenova
24. srp 2024

@reeeza Trefné. V psychologii se tomu říká Teorie nedořešeného úkolu. Pokud nejsme schopni přijít něčemu na kloub, vyřešit úkol, naše mysl se tím zabývá. Taky kognitivní disonance, kdy se snažíme pochopit věci, které jsou mimo naši zkušenost a zpochybňují tím náš vlastní názor, postoj, mentální zdraví. Takže pozor na tohoto mladíka a jediné, na co se ho autorka měla zeptat je co kouří/bere/jestli má nějakou duševní diagnózu. To je oprávněný dotaz.

veronicka89
24. srp 2024

A ty ho znas osobne?

lichozroutsudy
24. srp 2024

@exbordelar Woe, jaterni encefalopatie. Jaem si poprskala mobil. 😂

petulkadodo
24. srp 2024

Tyhle typy znám. Osamělý intelektuál, který si myslí, že je tímhle vzletným vyjadřováním zajímavý. Viděla jsi ho už osobně? Bývají to hodní kluci, ale divní no. Pokud nejsi na jeho vlně, nic z toho nebude.

queequegg
24. srp 2024

Jezis to zni uplne jako jedna znamost z Tinderu 🤣🤣🤦🤦🤦 Taky byl z Prahy 😀😀

sorboni30
24. srp 2024

Je divný... Pryč 🙈🤣

evculinda
24. srp 2024

Za a) mi to zní jako překladač, podvodník. Ať Ti pošle fotku s papírem, kde napíše dnešní datum
Za b) takto podobně píše moje kamarádka -schizofrenička