Kecy, drby a nápady...

renmilka
2. říj 2015

Chceš probrat témata všedního dne, třeba kosmetiku, oblečení, vaření a tak podobně? Prostě uvařit si kávu, pokecat a odreagovat se? Tak to jsi tady na správné adrese !!!

jasmina09
2. říj 2015

jéééééééééééééééééé paráááda 🙂 🙂 🙂

renmilka
autor
2. říj 2015

Konečně něco na oddych, akorát jsme dovecereli, kuře a německý lepivy knedlíky, znáš je ?

vapka
3. říj 2015

jsem tuuuuu

vapka
4. říj 2015

Holky, tak jak to jde? Já mám pocit, že ta mrcha dorazí..... takže další kolo 😀

renmilka
autor
4. říj 2015

@vapka cau, fakt? Jakto, je ještě brzy, ne?

vapka
4. říj 2015

@renmilka PM jsem měla 9.9. a poslední cyklus byl 30 dní, no a mám takový bolení břicha, že lítám na záchod, jestli se ta mrcha nezbláznila a nedorazila.....

renmilka
autor
4. říj 2015

@vapka Tak je pravda, že mě se jeden cyklus taky zbláznil tenhle rok a přišlo to po 26 dnech, max. 36.... Tak uvidis, no ...třeba je to jiný důvod😏 ...a to boleni jen dnes?

vapka
4. říj 2015

@renmilka Trvá to už asi tři dny, nevím, ale hnízdění asi těžko...

renmilka
autor
4. říj 2015

@vapka Těžko říci, ale to by bylo asi brzy takhle pociťovat... No uvidíme, já břicho pohoda, jen ty prsa...

renmilka
autor
4. říj 2015

Jinak dnes jsem 23.d.c.

vapka
4. říj 2015

@renmilka Já 26DC, no prsa také mazec, včera jsem měla celý den hlad, ale to mám i před MS

renmilka
autor
4. říj 2015

@vapka 😀 U mě tedy žádný nezvyklosti... A co se týká jídla, no to mi povídej, včera jsme byli na oslavě, tak trošky jídla, ale od všeho... Takže plná a první jídlo dnes jim až teď...☺

jasmina09
4. říj 2015

Holkyyyy,ja byla pryc na slavnostech,docela jsem i pozivala alkoholicke.napoje 😀 jinak Vapka ja vcera uppne to same...myslela jsem ze.mrcha dorazi.o.tyden.drive ale nastesti zatim nic 🙂

vapka
4. říj 2015

@jasmina09 No tak snad holky nic nedorazí..... 😎

jasmina09
4. říj 2015

@vapka včera večer úplně pocit jakoby se fakt měla každou chvíli spustit MS 🙄 ale dobrý dobrý zatím, jsem už na nás pekelně zvědavá ale myslím si, že u mě houby 😕

jasmina09
4. říj 2015

jinak včera jsem na docela slušných podpatcích protancovala tak 5 hodin, teď si necítím nohy 😀

renmilka
autor
4. říj 2015

No teda neblaznete! ☺ Já dnes jen občas loupnuti v pravým vaječníku a jen chvilku jsem měla takový lehký tlak, ale počítám, že mám tak týden do menses....ale ty prsa občas zaboli po stranách samovolně. Jinak my včera byli na oslavě strejdy od přítele, tak jsme dorazili kolem půl 3 ráno domů taky unavený, já teda netancovala, ale po dlouhé době jsem příležitostně dala slimku mentholovou, dost jídla a alko též😀

renmilka
autor
4. říj 2015

@jasmina09 kdy cekas menses?

jasmina09
4. říj 2015

@renmilka (ne)čekám 10.10 podle delky cyklu 35 dní 🙂 já taky zapomněla kdy to máš mít ty?

renmilka
autor
4. říj 2015

@jasmina09 Já tedy počítám tak kolem toho 13.

renmilka
autor
4. říj 2015

Jinak dneska se mi střídala nálada, chvilkama úplně nervózní... až nasr***....Počítám ,že do těch 32.d.c. to vypukne...

jasmina09
4. říj 2015

@renmilka dneska jsem potkala tolik známých těhulek uff, jedna mi říkala, že třeba ji vůbec špatně nebylo ani na začátku, je to fakt indivindi 😅 už se nám pomaloučku ty termíny MS blíží.. mám pocit,že vapka to má (ne)dostat z nás všech nejdříve 😝

jasmina09
4. říj 2015

@renmilka já včera měla taky takovou přecitlivělou náladičku 😀

renmilka
autor
4. říj 2015

@jasmina09 Jo, všude to rozrůstá... Vidím to u známých, vrstevnic atd...chjo....jo je to hodně individuální, někdo prozvraci celých 9 měsíců třeba...blíží se to blíží, vapka to má za dveřmi, doufám, že zůstanou zavřené 😀 A to samozřejmě i u nás, žádnou tetu od Červený Lhoty napouštět přes práh!!!

renmilka
autor
4. říj 2015

@jasmina09 no to jsou takový výkyvy, že mi stačí, ze jsme třeba oba v kuchyni a jak je tam u rohu min místa, tak se tam jakoby mackame a už to mě dokáže úplně vykolejit...prostě úplný všední blbosti

jasmina09
4. říj 2015

@renmilka no u mě ani absence MS není jistota, pže jsem měla teď hodně divoký cyklus tak uvidíme 🙂 jsem fakt zvědaváááááá

jasmina09
4. říj 2015

@renmilka no to já mám až tak 3-4 dny před MS, takovou docela vražední náladu 😀

renmilka
autor
4. říj 2015

@jasmina09 no já nejhorší ty dva dny před, ale dnes už nějaká náladova...😕 Tak tehutest to jistí u tebe.... Já nevěřím, že to nedostanu...

renmilka
autor
4. říj 2015

😭😭😭

aklin
4. říj 2015

čaute holky, můžu se k vám přidat? mě už docela leze na nervy, pořád se s kámoškami bavit o miminech, jinak se náš rozhovor zadrhne. Ráda bych pokecala o chlapech a o ženských starostech.