KASTRACE PEJSKA. Nateklá tvrdá boulička - máte zkušenost?

werysek3131
4. pro 2020

Ahoj holky, mám prosím dotaz. Pred týdnem jsme nechali kastrovat našeho pejska (yorkshire 10 M.) Včera večer jsem si všimla u jizvy červené natekle tvrdé boulicky. Veterinářce jsem to posílala a naznala koupit mast lioton 100 000. A dát vědět, říkala že to vypadá jakoby na modřinu takže nějaka krevní srazenina. Mě by jen zajímalo jestli s tím máte někdo zkušenosti. Mám to vyfocené ale nevím jestli fotku jsem můžu dát... Kdyztak pošlu do zpráv, děkuji za případné odpovedi. 🙂

mourovatakocka
4. pro 2020

Poslala jsem dotaz mámě, má chovnou stanici.
má tam zánět no tak buď se to provalí a ten hnis vyteče jo žádná tvrdá boulička tam nemá co dělat ty jo to spíš bude krevní sraženina která by měla vytéct jo neměl bys toho téct hnis pokud ta sraženina vyteče dobrý pokud by teče hnis je to na antibiotika

zelenaesmolda
4. pro 2020

@mourovatakocka
jake plemeno chova tvoje mama?

mourovatakocka
4. pro 2020

@zelenaesmolda Bernské salašníky

zelenaesmolda
4. pro 2020

@mourovatakocka
jeeee,ti jsou fajni 🙂

maki90
4. pro 2020

@werysek3131 chtělo by to aspoň foto... Může to mít rozlízané nebo třeba reakce na šicí materiál. Klidně fotku pošli,jsem MVDr.

leniiid
4. pro 2020

A mužu se zeptat kolik jste platila za kastraci?

werysek3131
autor
7. pro 2020

@maki90 už mu to prasklo a tekla krev. MUDr nám dala atb injekci a analgetika a mazeme mastickou a je to už lepší 🙂

werysek3131
autor
7. pro 2020

@leniiid celkem že vším všudy 4300 Kč

werysek3131
autor
7. pro 2020

@mourovatakocka děkuji za reakci, už mu to prasklo ten den večer.. Jeli jsme na veterinu pichla mu atb a dala analgetika na 3 dny mazeme mastickou a máme to lepší už. Dekuju 🙂