Karel nebo Robert, které jméno se Vám líbí víc?

macula
21. črc 2015

Stále se nemůžeme shodnout. Které se Vám líbí víc???

jaja01k
21. črc 2015

@macula Mně se nelíbí ani jedno, ale když už bych si musela vybrat, tak Robert 🙂

shine2015
21. črc 2015

@macula záleží i na prijmeni.....nápis si jméno a příjmení na papír tiskacim, vedle psacím a dej si i datum svátku. Lip se rozhodnete když to vidíte na papíře .... ;)

mandala
21. črc 2015

Když už, tak Robert. 😉

anina32
21. črc 2015

Karel, Kája, je krásný jméno, sama jsem o něm uvažovala, ale nakonec máme Petra po tátovi. Roberta bych nedala, zdrobnělina Robertek, příjde mi to až hanlivé pro dítě.

ronyx
21. črc 2015

Taky neholduju ani jednomu z těchto jmen,ale když už bych musela volit,tak raději Robert 🙂

ronyx
21. črc 2015

@anina32 Tak říkat malému Robertku by mě ani nenapadlo 😀 😀 😀 Jsou jiné hezké zdrobněliny,Robi,Robik, Bertíku.....

shine2015
21. črc 2015

@ronyx problém ovšem je, že s tímhle oslovením začnou decka na základce potažmo v pubertě.....

ronyx
21. črc 2015

@shine2015 Na každé jméno se najde hanlivá přezdívka a když to nejde vytvořit ze jména,tak se vymyslí něco z příjmení či jiné věci.Tohle bych vůbec neřešila

shine2015
21. črc 2015

@ronyx samozřejmě kdo chce hledat najde.....ale proč dávat příčinu že 😉 na bych to nepodcenovala, Roberta bych nedala

coxa
21. črc 2015

Bertík 😵

mahuna
21. črc 2015

Karel, Kája - sice jsem neměla ve výběru, protože by seto nehodilo k našemu příjmení, ale pro mě krásné jméno pomém úžasném pradědovi a když jsem před 10 lety dělala na intru,měla jsem ve skupině 2x Karla, takže jméno stále užívané 🙂 Robert za mě ne,ale mám to spojené se spolužákem, který není hoden následování snad v žádném směru 🙂

naomi6
22. črc 2015

@macula Dala bych Roberta. Na každé jméno se dá vymyslet něco hanlivého, děti jsou vynalézavé a pokud to nejde z křestního, určitě si vymyslí něco na příjmení, takže podle toho bych se nerozhodovala 😉