Kalhoty a boty objednat z Bonprix o velikost menší?

pavlinakm
23. únor 2018

Ahoj, prosím máte zkušenosti s objednavanim v Bonprix? Ja uz kolik let objednavam horni díly, podprsenky a to vim ze o velikost mensi. I když u dlouhych rukavu mam problem obcas s delkou. Ale ted uvazuji nad objednáním kalhot a bot. Zatim si netroufam. Plati u kalhot i bot stejne pravidlo objednani o velikost méně?? Diky za zkušenosti

lenkaluk
23. únor 2018

Kalhoty jsem si objednavala uz davno, ale rekla bych, ze mi sedela primo moje velikost. A boty taky. To jsem si jistejsi. Objednavam si tam celkem casto, nejvic saty a trika. Nekdy si taky nevim rady s velikosti a objednam si treba jednu vec ve dvou velikostech (pak bud vracim, nebo nekomu nabidnu)... co mi taky trochu pomuze, jsou komentare ke zbozi tech, co to uz koupili.. at nakup klapne🙂

pavlinakm
autor
23. únor 2018

@lenkaluk no me jde spis o srovnání s jejich tabulkama a co si nakonec objednate. Protoze nevim "co" je vaše velikost. Stejna jak v tabulce nebo mensi o jednu dve velikosti? Dekuji za odpověď

makiszek
23. únor 2018

Kalhoty určitě menší, je dobré si pročíst hodnocení kde ženský píšou jak jim to sedí a jakou vzít velikost. Boty jsem si vzala jednou a velikost odpovídala

lenkaluk
23. únor 2018

@pavlinakm vyjadrila jsem se spatne...proste ze to odpovida... mam 42, kupovala jsem 42🙂

pavlinakm
autor
24. únor 2018

Dik

anakolut
24. únor 2018

Taky mám zkušenost, že i kalhoty mi sedí o číslo menší.

margrethe5656
24. únor 2018

Já jsem objednávala kalhoty 2x a vždy jsem objednávala velikost podle tabulky a vždy mi seděly. Pokud si nejsi jistá, můžeš objednat dvě velikosti a jednu pak vrátit a příště už budeš vědět 😉.

pavlinakm
autor
24. únor 2018

Kdyz prave nechci moc objednavat ve dvou velikostech. To musim pak balit, na postu a stejne platim penize za balik. Takze kdyz vyuziji postovne zdarma neni to az tak vyhodne

jitka0a
24. únor 2018

@pavlinakm Co jsem si objednávala kalhoty a kraťasy, tak jsem vždy potřebovala o velikost menší, jedny kraťasy jsem potřebovala dokonce o dvě čísla. Boty jsem tam neobjednávala, ty prostě musím vyzkoušet, takže ty neobjednávám 🙂.

ajja87
24. únor 2018

Ja tedy objednala kalhoty(rifle) ve své velikosti a seděly.Segra boty také ve sve velikosti a taky ji byly.Ale je možná lepší pročíst hodnocení atd.pod objednávaným zbožím,tam většinou ženský píšou jestli větší, menší velikost.

popelka1984
24. únor 2018

Objednávám často už spoustu let, od spodního prádla přes bundy, když mi něco nesedne tak to holt vrátím, to je riziko, občas mi nesednou třeba kalhoty. Svojí velikost neberu podle jejich tabulky, to mi vychází oblečení o něco větší. Prostě to beru tak co mám celý život, když přiberu tak si objednám o velikost větší když zhubnu tak naopak ale jejich tabulkou se neřídím. Dříve jsem objednávala jen z katalogů, teď jen z e-shopu, je tam větší výber a oblečení na modelce je vidět z více stran. Pod oblečením bývají recenze a tam se můžeš dočíst jak jsou lidé spokojeni třeba s velikostí a tak.

aaaevca
3. bře 2018

Celkově mi to tam přišlo poněkud větší a kvalita spíše průměrná, ale je to asi věc od věci. Zkuste Wish 🙂