Jmenovky na oblečení. Jaké máte zkušenosti?

barasapo
15. dub 2022

Ahoj holky, prosím vás, jaké máte zkušenosti s nalepovacími nebo nažehlovacími jmenovkami na oblečení pro děti do školky? Nechci to podepisovat fixou a chtěla bych to pak sundat, až bude oblečení dědit mladší. Díky moc.

syslounek
15. dub 2022

Koupila jsem nažehlovací, ale stejně jsem je musela přišívat. Vydrží to pár oprání, pak se začnou uvolňovat.

emamaira
15. dub 2022

Používám samolepky, máme je od září a drží dobře, ani jedna nespadla, drží i na batohu nebo v botách. Sundávat jsem zkoušela jen jednu cvičně a šlo to bez problémů, flek nezůstal. Občas mám strach, aby neskrabaly, ale syn si nestěžoval. Nažehlovačky máme na poděděném oblečení a ty mi přijdou takové příjemnější, jsou víc "součástí" látky. Ale opravdu je nesundas 🙂

manssake
15. dub 2022

Mam nalepky, ani jedna se mi nikdy neodlepila. Pouzivam je uz 3. rok uplne na vsechno - bundy, kalhoty, boty, batoh... Prezivaji v klidu i pracku. 🙂

blondynka400
15. dub 2022

@barasapo a co to zkusit bez jmenovek? Nikdy jsem nic nepodepisovala a bylo to naprosto v pohodě, žádné ztráty jsme nikdy neměli.

ela90
15. dub 2022

@barasapo nechala jsme si vyrobit jednoduché Knoflíčky se jménem a značkou (na fleru prodejce mixart) a ty buď na stroji, nebo ručně přišiju na oblečení. Když vyroste, jednoduše odcvaknu a přišiju na další kus oblečení. Otázka minuty. A neznehodnotim oblečení pro mladší. Navíc u nás ve školce značka zůstává po celou dobu docházky, takže žádná hrozná investice.

barasapo
autor
16. dub 2022

Děkuji, moc jste mi pomohly. Mrknu i na ty knoflíčky, zní to zajímavě 😉🙂

lenatko91
16. dub 2022

Já jsem koupila razítko se jménem. Po několika praních samo pustí, takže pak může mladší v klidu dědit 🙂

fifinka2020
16. dub 2022

@barasapo taky mám kombinaci razítka a samolepek (mammalabels tusim)

alubif
16. dub 2022

Měla jsem nažehlovací záplatu , nastrouhala nanrpouzky a fixu na textil. Teď mám razítko na textil z Lidlu.

lida9
16. dub 2022

pisu 3 prvni pismena z prijmeni , coz maji stejne mladsi i starsi🙂

barasapo
autor
16. dub 2022

@lenatko91 A to razítko neprosvítá? Nerozmazává se?

martiniquest
16. dub 2022

Podepisuji propiskou na stitek se znackou. Vydrzi par prani, pote obnovuji.

fifinka2020
16. dub 2022

@barasapo nene, je super 🙂

lenatko91
17. dub 2022

@barasapo vůbec ne. Teda když máš něco bílého ala Pepco kvalita, tak by to možná prosvítalo, ale jinak ne.. a ještě se mi nestalo, že by se rozmazalo

ha_ja
17. dub 2022

Mám od mammalabels nálepky i nažehlovací a nálepky na obuv a od září vše bez problémů drží.👍

ha_ja
Autor odpověď smazal
Zobraz
alice112
3. čer 2022

My používáme tyhle https://www.stuhy.cz/potisk-stuh/vyroba-textiln... máme ty nalepovací a drží, jdou ale i pěkně dolů. Neníčí oblečení. Nebo můžes zkusit ty našívací, to pak maximálně odstřihneš 🙂