Jméno pro holčičku

marka128
8. srp 2018

Ahoj,
čekáme miminko holčičku a s manželem vybíráme jméno. Mně se líbí Olívie, Elen, Mia, Liliana, Anna, Eliška. Manžel chce Lauru.
Prosíme o radu i Vás. Pište prosím návrhy jmén co se Vám líbí, můžou být česká i cizí 🙂

deniiiskad
8. srp 2018

Nám se hrozně doma libi Sofie nebo Lili

slayc
8. srp 2018

Moc se mi líbí Mia, chtěla jsem svou holčičku pojmenovat Amélia, chtěla jsem jí říkat Mio i Ami.. No manžel byl proti, takže sem couvla a nakonec máme Natálii 🙂

gabrlik
8. srp 2018

My máme Laurinku-stále jsem z toho jména nadšená jak je tvárné. A teď čekáme taky holčičku a nejspíš to bude Julie.

pecinkaandulkova
8. srp 2018

@marka128 ja mamjsem Sofii ale libila se mi Vanesska ale tou jsem nepochodila 😂 nebo Mia, Liliana je krasne taky 💕

marka128
autor
8. srp 2018

@gabrlik začínám nad Laurinkou víc a víc přemýšlet. Nekomolí nějací lidé to jméno? Vysloví to jméno všichni v pořádku? Jak dceři nejčastěji říkáte? 🙂

eliesch1
8. srp 2018

My čekáme Elišku ☺️❤️

jaja01k
8. srp 2018

Mně se líbí Nikola, Romana, Natálie.

lalusheee
8. srp 2018

Naše favoritky jsou Sophia, Valérie, Olívia

lalusheee
8. srp 2018

@lalusheee já Teda doufám, že budeme mít holčičku. Vtloukám si to do hlavy 🤣 nechci kluka haha. Protože vůbec nevím jméno pro kluka.. Mě se líbí Theodor ale muž to zamítl 😔

marka128
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
lalusheee
8. srp 2018

@marka128 jak jsem psala.. Sophia, Valérie.. Olívia

marka128
autor
8. srp 2018

@lalusheee omlouvám se, nevšimla jsem si 🙂

gabrlik
8. srp 2018

@marka128 asi nejčastěji na ni voláme Loli,Lolinko,Lauři...A ještě jsme se nesetkali s tím,že by někomu to jméno nešlo z pusy.Za nás prostě TOP jméno 😉

marka128
autor
8. srp 2018

@gabrlik krásné, děkuji ❤

lucyp13
8. srp 2018

Za me olivie, krasne jméno , Laura je hezké ale špatně se mi vyslovuje, ten zbytek jmen je dost fadni a casto davanych

jipe
8. srp 2018

Záleží i na kombinaci s příjmením. My máme doma Julii. Ze shora uvedeného se mi líbí Elen nebo Olivie

victress
8. srp 2018

@marka128 Lauru jsem měla v užším výběru Laura, Linda, Sofie - Laura mi zní jako roura, nemůžu si pomoct, Linda pinda, takže nakonec máme Sofii, ale záleží hodně i na příjmení, aby to k sobě pěkně znělo.....dále se mi líbí Diana, Melissa, Timea, ale to byla už velká divočina, neprošlo přes manžela....jestli se vám Laura líbí, klidně ji dejte a vezměte v úvahu, kdy máte termín porodu a kdy má Laura svátek, aby to neměla holčička vše v jednom....

verunkanatalka
8. srp 2018

@jaja01k tak to je pěkný...já jsem Nikola,dcera je Natálie a a Romana je ségra😂.

My máme Teodorku. A líbí se mi jeste Jasmínka.🙂 Amélie je taky fajn tu má kamarádka a Miu má švagrová.

malinkaelinka
8. srp 2018

Pěkný výběr, já jsem Eliška a moc se mi líbí Anna, jestli jednou budu mít dceru, určitě se tak bude jmenovat 🙂 zaujala mě ta Olivie, jak se na ni volá? Oli? Olco? Mě se líbí taková jména, od kterých jde udělat pěkné oslovení pro dítě i pro dospělého, aby ho jednou mohli oslovovat ve škole, v práci... a taky aby se nemuselo hlaskovat, když člověk někde diktuje své údaje 🙂

bayt
8. srp 2018

@marka128 Vsechna ta jmena mi pripadaji dneska tak nejak casta, popularni. Mne se libi Iris, Rebeka, Tamara, Livie, ale manzelovi nic z toho. Idealne, kdyby druhatko bylo chlapecek, na toho mam jmeno daaaavno.

jupiter2013
8. srp 2018

Olívie nebo Laura

izz76
8. srp 2018

Volila bych Elen nebo Laura.

zelenaesmolda
8. srp 2018

No zalezi hodne na prijmeni,ona takova Esmeralda Novakova je fakt pecka :D

poah
8. srp 2018

Z uvedenych bych volila Anna. Jinak se mi libi Sara,Nina Lada.

verik87
8. srp 2018

My máme pro holcicku vybranou Livii..Livi,Livinka ..ono hodně lidem se vybaví asi Klausová,ale je nám to fuk.
Laurinka byla má neteř..říkali jsme ji Lauri, Láli,Lálo..

luckapol
8. srp 2018

Tina
Zora
Dita
Eva

marka128
autor
8. srp 2018

Přijímení máme pěkné, hodí se k němu české i cizí jméno, horší bude jaké bude mít přijímení až se vdá, to člověk asi neovlivní.
Jinak holčička se má narodit v lednu 🙂

budilinka
8. srp 2018

Mám Jolanku. Miluju svoji dcerku v kombinaci s tímhle jménem. ♡ Říkáme jí Joli/í, Jolísku, Jolušenko, Jolanko, Jolušíčku, Jolichu/Jolucho - když trochu zlobí 😀 Také se mi líbí Mia a Anna 😉 Laura mi taky zní trochu jako roura 😀

pecinkaandulkova
8. srp 2018

@marka128 z vlastni zkusenosti nedavejte Annu 😁 muze se zdat krasne ale potom pri predstaveni je to Anna hrozne.. nebo v obchode nekdo rekne ano a ja se otacim 😂😂😂 mozna je to tim ze tohle jmeno mam..Laurinka je lepsi 😂