Je zadaný

petulax25
23. dub 2016

ahoj holky,,,,cca před dvěma měsíci jsem se začala stýkat s mužem,,o němž vím že je zadaný(má přítelkyni asi 2roky,,děti ani majetek společný nemají),,,nejdříve jsme si jen psali,,pak se začli i vídat,,,ted už jezdíme i na výlety apod....k sexu zatím nedošlo,,, :D,,jen takové to pusinkování apod,,,píšem si celé dny,ráno,odpol.večer... stýkáme se také denně...,apod...bavily jsme se i o jeho vztahu,,,říkal že si to zařídí(že by sesemnou jinak nestýkal kdyby mu to klapalo-ale dál to rozvádět nechtěl) apod..a že mě chce lépe poznat abychom mohli oba posoudit zda má cenu začít plnohodnotný vztah,,,,dost na mě i žárlí apod...jako bych mu patřila,,,dost mě přitahuje,,,protože má přesně to co mi u ex chybělo(ale tj vedlejší) jen by mě zajímalo jak dlouho můžu čekat než se nějak rozhodne?než to praskne?myslím že kdyby mě chtěl jen do postele tak přeci nebude čekat dva měsíce :DD ...jaký máte názor ?

petulax25
autor
23. dub 2016

ještě dodám že mě je 25 a jemu 36

lv
23. dub 2016

2 měsíce to natahovat je pro něj dráždivé..
Kdyby mu to s přítelkyní neklapalo, není s ní, i kdyby nezahýbal s tebou.
Jen je zvláštní, že si s tebou píše kteroukoliv denní dobu (tedy i v čase, kdy je s ní).
Nevím, tohohle nejsem fanoušek.
Aby jsi nečekala měsíce, až roky a nic.

ter3
23. dub 2016

Uprimne si myslim, ze tebe ma jen jako flirt, pobaveni, dobyvani.

Jestli za cely dva mesice jeho vztah neutnul, tak to neudela.

Ja bych s takovym nerozhodnym chlapem nebyla.

Predstav si, az se teda vy dva vyspite, a on se stejne s jeho pritelkyni nerozejde - stane se z tebe jeho milenka a nakonec bude spat s vama obema, fuj.

lajla
23. dub 2016

Klasický případ... Děje se to dnes a denně a zaplace většinou ta žena... Nechte to plavat, první rozchod potom další 'vztah,...vám by se to líbilo, být na té druhé straně?

brunetka11
23. dub 2016

Překlad "zařídím si to" - utáhnu vás na nudli obě.
Obě vás má jisté. Tebe bere jako rozptýlení.
Tak hodně štěstí...
A podumej, jestli si vážíš sama sebe na rovný vztah, kdy si s tebou (a jeho původní partnerkou) dotyčný nebude tak trapně hrát. A budeš mu stát za to, změny budeš jen tou jedinou, vyvolenou. Máš na to?

petulax25
autor
24. dub 2016

tak nastalo pár změn,,,,trochu jsem na něj zatlačila stím že pokud se nerozhodne tak že to skončíme protože na to já nemám nervy ,,řekl mi že to není tak jednoduché(že prostě to nejde přijít domů říct zbal se a vypadni)...docela bylo i vidět že ho to štvalo a tak jsem do něj nechtěla dál rejt...abych ho tím spíš neodradila nicméně k sexu už mezi námi došlo,,řekl mi že mě miluje,a že to jen prostě musíme oba vydržet,,,ale jak říkám už se mi to zdá hrozně dlouhé,,,trávíme spolu dost času,ale né vždycky to jde :/

soyevita
24. dub 2016

@petulax25 To co se teď stane jeho přítelkyni(tedy pokud se s ní opravdu rozejde),to se pak stane i jednou Tobě.Tak to v životě chodí.Co je to za člověka,který jde do nového vztahu, aniž by ten starý ukončil?!Milovat je snadné říct......ale dokázat to,je daleko těžší.
Takže teď bude mít sex tam i tam a věř mi,pro chlapa není těžké mít paralelně dva vztahy.
A co musíte oba vydržet?Ty budeš sama doma a čekat a on se bude vracet domů k přítelkyni.
Ty budeš sbírat drobky ze stolu.
Asi se to hezky nečte,jen bych Ti přála,aby jsi otevřela oči

brunetka11
25. dub 2016

@petulax25 přečti si to po sobě sama - vidíš to tam také, jak klasicky banálně zní ty jeho výmluvy? ,-)

ter3
25. dub 2016

Klasický výmluvy.

Co není jednoduchý? Kdyby tě miloval, klidně domů nakráčí a vše řekne.

A že musíte oba vydržet? Další kec.

Holka, holka ... Ten tě má omotanou.

Buď se smiř s tím, že budeš ta druhá, anebo se s ním rozejdi, protože tenhle chlap se svýho jistýho domova nevzdá.

puresin
25. dub 2016

@petulax25 Nesouhlasim s vetsinou holek. Ja to totiz taky zazila, jenze to JA byla ON. Mela jsem vazny vztah pres rok, neofiko zasnoubena. Nebyla to super dokonala laska jako tram, ale to racionalni clovek ve 25 uplne neceka. A pak jsem potkala jineho. Zamilovala jsem se a zacala resit: Jak se rozhodnout ze dne na den, jestli stoji za to zahodit rocni fajn vztah a vymenit ho za novy vzrusujici, neni to jen prechodne poblouzneni?... Trvalo mi to dva mesice, kdy jsem chodila (a popravde nejenom chodila...) s obema. Nevidela jsem jine reseni, potrebovala jsem byt s obema, abych poznala, s kym vlastne chci byt. Novy o priteli vedel, pritel o novem samozrejme ne.
A ted uz jsem pet let velmi stastne vdana za "noveho". 🙂
Dej mu trochu casu, aby zjistil, co vlastne chce, ale ne zase moc, kdyby Te jen tahal za nos. Mimochodem obdivuju, ze jste spolu jeste nespali, prestoze se vidite skoro denne. Respekt. 🙂

lv
25. dub 2016

@puresin už spali
jenže ty jsi žena, a většina mužů tohle moc řešit nechce, neumí, odkládá, pokud to nejsou vyloženě ti, kteří to dělají plánovaně - zahýbání

puresin
25. dub 2016

@lv Ano, jsem zena, ale ne vedma, takze nevim, co si vetsina muzu mysli. Nerada soudim lidi dvojim metrem, a uz vubec ne kvuli tomu, co maji ve spodarech.
A uz jsem si vsimla ze spali, presto az po dvou mesicich intenzivniho randeni, takze respekt plati. 🙂

soyevita
25. dub 2016

@puresin Vědma tu nejsme asi ani jedna 😉
Hodně jsem pochopila chování mužů,když jsem se začala pohybovat převážně v jejich společnosti.Hodně mi to otevřelo oči.Měla jsem možnost srovnávat názory mužů a žen a byly naprosto rozdílné.
Petulax25 chtěla slyšet náš názor.Většinou se tu shodujeme.
Ty máš vlastní zkušenost,ale protože jsi žena......
Tím nechci říct,že je v jejím případě nemožné,že její milenec opustí přítelkyni.
Já osobně bych z takového vztahu radost neměla,přišlo by mi,že si vlastní štěstí stavím na neštěstí někoho jiného.
Ale třeba je všechno úplně jinak 😉

puresin
25. dub 2016

@soyevita Ja se cely zivot pohybuju HLAVNE ve spolecnosti muzu, kamaradek jsem v zivote mela opravdu pomalu. A tisickrat jsem se smala, ze ty romanticke filmy spis toci pro chlapy nez pro nas, tolikrat byli totiz citlivejsi a vnimavejsi nez my. Jediny rozdil mezi muzi a zenami proste vidim v tom, ze muzum se libi zeny, zato zenam se libi muzi. 🙂
Muzeme moralizovat, ze by stavela na cizim nestesti, nebo to videt racionalne, ze mu nabidla jinou zivotni alternativu a on si proste vybral. Stejne jako by si mohl vybrat se s pritelkyni rozejit, protoze neumi varit nebo je protivna. Jen dalsi varianta.
A uprimne: myslim ze autorce ani tak neslo o osobni nazory ostatnich, jako o nadeji.

brunetka11
25. dub 2016

@puresin No... profesně se pohybuji primárně mezi muži. Jsou mezi nimi citlivější jedinci - mám na ně vlastně v nejbližším okolí štěstí - ve svých ženách se vidí a ví, že jim stojí za to, aby se v některých směrech usměrnili. A i když ujedou, jsou to jednorázovky a postarají se o to, aby se to zařízlo včas a bez následků.
Ale je mezi nimi i dost těch, kteří už pracují na vyšších pozicích, je jim přes 35 let a v pohodě to dávají na vícerých stranách.
Neodsuzuji je - oni vědí, proč se svou ženou zůstávají. Velmi často mi však přijdou naivní právě ony milenky. Protože to je fakt jak přes kopírák...
Akorát, že ty holky pak často přichází o své původní známé, o svou práci, časem o nové známé. Ale ano, některé dosáhly svého - každá to však nějak odskákala.

puresin
25. dub 2016

@brunetka11 Souhlasim, ale tohle je podle me trochu jiny pripad. On neni zenaty a s autorkou jsou spolu teprve neco pres dva mesice. A jak jsem ji psala - dat mu trochu casu neznamena nechat se tahat za nos roky.
Proste si jen nemyslim, ze je spravne soudit cloveka podle toho, ze je to muz dle zaklinaci formulky "a vime, jaci oni jsou...". 🙂

petulax25
autor
25. dub 2016

díky za rady,,,,samozřejmě že mě to štve,,a on to ví,,chápu že ze dne na den nenakráčí domů a neřekne sbal se a vypadni,,nemám důvod si myslet zěmě bere jako nějakou milenku či jen holku na sex,,jak jsem již psala,,,spali jsme spolu až po 2 měsících,,jsme spolu prakticky denně,,bere mě i mezi jeho kamarády,,,já si ted zařizuju nové bydlení,,nakupovat
jezdíme spolu,se vším mi pomáhá,,apod....výlety apod,,,o své přítelkyni se moc nebaví(snad jen že se hádaj,,jak ho buzeruje apod)nic pěkného....tak teda nevím...

somalicats
26. dub 2016

@petulax25 Upřímně - je to jak přes kopírák... Je fuk, jestli jde o přítelkyni nebo manželku. Zkus si položit a zodpovědět otázku - proč ti chlapi s těma svejma "semetrikama" stále jsou, když se s nima jen hádají/neklape jim to doma/v sexu...

Sama jsem rozvedená, ale nový vztah jsem začínala s čistým štítem. Nejsem příznivcem toho začínat jinde, když nemám předchozí ukončeno. Tak buď vím, že ten současný za to nestojí a jdu, a pokud mám pochyby, tak s novým počkám, dokud nerozlousknu ten vztah současný.

petulax25
autor
26. dub 2016

ano,,ale já do toho šla i přes to že jsem věděla že přítelkyni má,,,asi jsem sama sobě namlouvala že to prostě vydržím a počkám jak to dopadne,,jenže už ted po 2měsících Mě to strašně štve,,to že on se vrací k ní a já musím čekat,,,,nechci mu to pořád nadhazovat,,ale nutí Mě to... :/,,,skončit to taky nechci protože Nám je spolu fajn,,,jen prostě nwm jak Mu rázně říct že si hold bude muset vybrat než to skončím....?

brunetka11
26. dub 2016

@petulax25 Hele, to si musíš rozhodnout sama. Každý jsme za svůj život odpovědni jen my sami ,-)

petulax25
autor
2. kvě 2016

samozřejmě,,jen Mě zajímal názor i ostatních holek,,toto je má první zkušenost se zadaným mužem,,takže ani vlastně nevím co od toho očekávat apod...

petulax25
autor
2. kvě 2016

je to úmorné čekání na něco****,,,ale řekla bych že se to posouvá dál,,,On své přítelkyni doma oznámil že s ní být nechce,,ale přesto ji z bytu vyhodit nemůže a ona se ted snaží vše ututlat,to co mu dřív vadilo už nedělá,s rodiči si najednou rozumí i s jeho kamarády apod...on tvrdí že mu to leze na nervy,,,protože nechce být za hajzla kterej ji sbalí věci a odveze ji k mamince,,,takže zřejmě čeká až si ona sama něco najde,,,,více jsme to neřešily,,protože mě to vyvádí z míry tohle dokola s ním řešit :/

ter3
2. kvě 2016

Zase samý výmluvy.

Tak ať jí nechá v bytě, a odstěhuje se k tobě, když nechce být hajzl, co jí vyhodí.

Prostě ti kecá.

lv
2. kvě 2016

hele od doby, co jsi to napsala uběhlo zas 10dní, pohnulo se to někam?
Co nějaké signály - telefonuje s ní, když je s tebou /myslím, jestli vezme hovor, je na ni strohý, ne milý, nelže, kde je -chápu, že neřekne, že je s nějakou holkou/, mluví o nějakém termínu, do kdy to chce vyřešit - rozejít se s ní, říct to rodičům, atd.?
A signály s tebou, plánuje budoucnost, výlety, víkendy, vzít tě mezi známé, přenocovat spolu?

petulax25
autor
21. kvě 2016

plánovali jsme celkem dost,spal u mě,výlety,snídaně,obědy apod...,,,jenže prostě pořád se to nikam nehlo,,,s přítelkyní je evidentně pořád,,,a pořád jen kecy typu já si to vyřeším apod...podle mě je srab a sám neví co chce,,proto jsem to včera ukončila se slovy že si hold sám musí vybrat,,že já v tomhle pokračovat nebudu,,,,od večera a ani dnes se neozval....,,sice mě to mrzí,,,ale je mi možná i líp než se pořád nervovat jak to celé dopadne.....a zda lže nebo ne.....

lv
21. kvě 2016

@petulax25 jsi dobrá! Ne si pod sebou kopat jámu a "čekat"
Vztah mu asi nijak extra nefunguje - když může spávat jinde, nebýt doma s ní..

petulax25
autor
21. kvě 2016

no,,jenže pro mě už bylo to čekání dlouhé....i jsem mu to řekla,,jak dlouho by tohle chtěl takhle tahat,,,ani se k tomu nevyjádřil,,jen začal scénařit že jsem mu mohla říct že už mám nový oběv apod jen neví jak kolem sebe kopat..že nic jiného než být semnou nechtěl,,apod,,to mě dovedlo k slzám a ukončila jsem to.....bud mu na tom záleží a ozve se Sám s čistým štítem(bez přítelkyně na krku) nebo to nechá být,,,mě to mrzí,,a přemejšlím nad tím zda jsem rozhodnutí neuspěchala ale přeci jen už tj víc jak 2 měsíce a u něj stále beze změn.....a u mě dost nervů....

karlajasmine
21. kvě 2016

@petulax25 kdyz jsem se dala dohromady s manzelem tak mel pritelkyni... a vis, co udelal? po nasem prvnim rande sel domu a s pritelkyni se rozesel... protoze chtel me. Chlapi se totiz umi rozhodnout, kdyz chteji.... Kdyz ovsem nechteji, tak vymluv maji spoustu..

petulax25
autor
21. kvě 2016

@karlajasmine právě proto jsem to ukončila.... :/

terka33pol
22. kvě 2016

Můj je také zadaný tak ruce pryč :D