Je to normální únava?

rosemary777
28. dub 2021

Holky, co jsem nastoupila do nove prace, je to tyden, jsem po praci hrozne unavena. Pracuji 8 hodin ve stoje, pak jedu pesky hodinu domu (4,4 km). Nekdy musim stejnou trasu i do prace. Je to docela zaprah, je to normalni, ze jsem pak uplne k.o? Jak si muzu dobit energii?

hojda
28. dub 2021

@rosemary777 Co si cestu do/z práce vzít aspoň kolo? To se nedivím, že jsi unavená. Tělo si asi zvykne, ale ten začátek bude náročný?

alilali
28. dub 2021

Tak být 8 hod na nohách a pak jít 4,5km domu se nedivím. Zkus kolo. A neboj, časem si to sedne, já dělala 12 a domu 2km a chodila jsem zbitá jako pes, cca za měsíc to bylo ok.

herbinaaa
28. dub 2021

pravidelně beru vitamin C a tem mi poslední dobou docela pomáhá, ale jinak musíš sama najít způsob, který ti dobije baterky

simkrk
28. dub 2021

@rosemary777 ja delam 6,5h nebo 7,5 nekdy i dele.. 😁🤭 A jsem zbita i po tech 6,5..delam ve vetsi zelenine/ovoci atd a zadna prca natoz pak chodit pesky.. Porid kolo, kolobezku.. 😊🙏

zelenaesmolda
29. dub 2021

@rosemary777 proc chodis domu pesky?co elektro kolo?

hanzbl00
30. dub 2021

Já taky cely den v práci stojím. Od 7 do cca 17-18h se nezastavim a jsem uplne ko.. Chodím spát nejdéle v 9 vecer, spis mezi 19-20h 🙈🙈😀 takze normalni to je

michaela_2
2. kvě 2021

Normální reakce těla to je, ale zkusila bych pro začátek alespoň trochu ulevit. Nemůžeš si alespoň na někdy, na cestu domů domluvit s někým odvoz? Pokud jsi v poslední době nebyla na fyzickou námahu moc zvyklá, tak potrvá než si tělo zvykne.
Určitě bych něčím podporovala imunitu (hlíva, vitaminy, hodně tekutin...) abys to neodstonala.