Jaký časopis si rádi kupujete?

sromulenka
25. únor 2017

Ahoj maminky, chtela bych se zeptat, jaky je vas oblibeny casopis, ktery se vam pěkně čte? Máte nejaky předplacený? Mam sve typy, ale chtela bych zjistit, ktery stoji za to si jej predplatit..🙂

popelka1984
26. únor 2017

Ahojky předplacený nemam žádný, jsem ale velka čtenářka časopisů 🙂 Ráda čtu třeba o dětech nebo příběhy ze života. Takže například Maminka, Miminko, dále Překvapení v tom si poctu zaluštím a ještě můžu něco vyhrát, Svět ženy,oblíbené příběhy Napsáno životem, osudy současných i minulých slavných Retro. Občas Květy, Blesk pro ženy, Sedmička. Akorát přes týden není čas cist, spíš o víkendu když je malý u babičky 🙂

caffi
26. únor 2017

Předplaceno sice nemám,ale ráda čtu a kupuju časopisy, třeba Zdraví,Epocha,Týden..aspoň se tam dozvím o různých tématech..nejsem na čtení o drbech kolem herců atd. 🙂

smecka
26. únor 2017

To snad zalezi na tvych zajmech a ne, ktery maji oblibeny ostatni.... 😕

clear301
26. únor 2017

My si s mamkou už dlouho předplácíme Epochu 🙂 Je tam od všeho trocha, zajímavé...

winter
27. únor 2017

Ráda si kupuji Téma a občas Instinkt 🙂

sromulenka
autor
27. únor 2017

@smecka To ano, ale takto zjišťuji co se maminkám líbí a co by mohlo být třeba i pro mě zajímavé. Měla jsem předplacený časopis Máma a já, miminko. Ale děti odrostli a tak spíše pídím po něčem, kde je od každého něco 🙂🙂.

malinkaelinka
1. led 2019

Já jsem roky věrná Cosmopolitanu, kupuju ho asi 10 let 🙂

eldrag
1. led 2019

kupuju epochu a mam ji vzdycky na dve pedikury :D takze jedno čislo na dva mesice....

sudylichozrout
1. led 2019

Predplaceneho mame akorat Reportera. Jinak si nepredplacim nic. Zenske casopisy nectu, bulvar take ne. Co si chci precist, prectu na webu. Aktualne, iHned...

eldrag
1. led 2019

@sromulenka upřímně, já už časopisy o maminkach a miminkach nechci ani videt :D ta epocha je zajimava vetsinou se clovek dozvi 80% novinek , nektere jsou super, jine slabsi, ale to zalezi... třeba vyvoj erotických pomůcek od praveku byl dost zajimavy... nebo treba i o novinkach v nanotechnologiich. je to opravdu vsestranne