Jak sedí velikosti v Decathlonu?

lukysa
11. pro 2017

jak sedí velikosti v decathlonu u značky QUECHUA,děkuji 🙂

konidana
11. pro 2017

Myslím že pod pojmem délka chodidla uvádějí délku vnitřní stélky (bez nadměrku) a celkem to sedí. I když jsem, měla za to, že 27cm odpovídá vel.41-42 a né 43-44 😲 (Vyzkoušeno o víkendu na jejich zimních botech)

blahoska
11. pro 2017
Uživatel blahoska je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od blahoska.

Mám zkušenost, že oblečení z Decathlonu je lepší vyzkoušet, některé věci vel. M mi sedí parádně a jiné jsou velké. Radeji bych vyzkoušela.

konidana
11. pro 2017

oblečení pro děti je zase spíš menší - dětem kupujeme oblečení většinou o jednu nebo i dvě věkové kategorie větší.

lukysa
autor
11. pro 2017

vyzkoušela bych kdyby to nebylo 120km,psala jsem na prodejnu a 39je vnitří stelka25,5cm což ja mam 24,5cm co mam doma stare ty maj 25a jsou mi volnější takže stále váham.minulí týden jsem zkoušela columbijky 37male 39 velké 38už nikde nejsou :D zato stejná značka jiný typ mi byli až39vel.ale nelibili se mi :D

konidana
11. pro 2017

@lukysa Dcerce jsem tam kupovala kozačky vel 38 a má nohu tak 22,5 max. 23cm.

kecafon
11. pro 2017

Boty tam kupujeme roky a vždy sedí velikostně dobře,měříme si to tam na těch jejich měřidlech.Kupujeme jak nám,tak dceři.Oblečení sedí též,ale holce kupujeme o číslo větčí,protože je na svůj věk velká,jinak sedí.

pabka
11. pro 2017

Naši 5 lete dceri tam kupujeme velikost na 8 let.