Jak oddálit přírodně menstruaci?

24. zář 2021

Dobrý den prosím má někdo z vás nějaký fígl jak přírodně oddálit MS 🙏🏻

plexuska
24. zář 2021

Třeba vitamínem C, ale netuším jaké množství..

nazka
24. zář 2021

Prý pít denně strašně moc citronové šťávy.
Jinak já šla za gyn a dostala léky, před 14 dny zrovna.

autor
24. zář 2021

Jsem zrovna nějaká nachcípana tak zvysim vitamin C,a s tou citronovou šťávou zkusím,myslíte 2-3dny před ms bude stačit ? 😅😬

nazka
24. zář 2021

Já myslím, že tak týden v kuse to chce. A kamarádka říkala, že jí to fakt oddalilo na týden ms

hasara33
24. zář 2021

Ahoj, opravdu faaaaaaakt hooooooodně velké množství šťávy z čerstvě vymačkaného citronu několik dní předem 😉 úspěch zaručen, několikrát odzkoušeno a vždy mi to zpozdilo MŠ o týden až 10 dní 😁

autor
24. zář 2021

@hasara33 jaaaaj 😬 já bych potřebovala tak o 1-2 dny 🙈

autor
24. zář 2021

Den před ms zkusím tu citronovou stavu ,holky moc vám děkuji ❤️🍋

lachtanice86
24. zář 2021

Den pred je málo. Citronu to chce fakt hodně, může ti byt brutálně zle a rozhodit ti to cyklus na několik měsíců. Zkušenost kamarádky.

autor
24. zář 2021

@lachtanice86 to jsem taky někde četla předávkovat vitamínem C není žádný med 😬 Ach jo tak já nevím 🥲😔

lachipie
24. zář 2021

No jednou jsem to vitamínem C zkusila, měla jsem ho fakt hodně v přírodní i nepřírodní formě a bylo mi z toho akorát teda příšerně zle, ale tetka z červené lhoty se dostavila na den přesně. Od té doby si nechávám předepisovat Norethisteron a bez problému.

lennus
24. zář 2021

Mně to C nedávno taky ms posunulo, užívala jsem tedy tablety

autor
24. zář 2021

@lennus mohu se zeptat jak jste užívala a na kolik dni vám to oddadilo ms

gracinka7
24. zář 2021

@lachipie a v pohodě? Zrovna teď je na zdi diskuze, jak je po tom všem zle a tak. Já jedu za tři týdny na dovolenou a potřebovala bych to posunout, takže jsem chtěla jít k doktorovi. Ale po tom, co jsem četla, fakt váhám.

nazka
25. zář 2021

Já ten Noresterion brala teď taky. Bere se 3 dny před MS a zpozdi ji, dokud ho bereš. Vysadis a MS přijde za 2,3 dny. A musím to pochválit.

lachipie
25. zář 2021

@gracinka7 Norethisteron u mě v pohodě. Nic mi nebylo. Beru ho každý rok před dovolenou a před hiporehabilitacemi se synem neb ve stanu fakt nechci řešit červenou lhotu a v poho.

barmil
25. zář 2021

@gracinka7 ja z něj byla vždy nafoukla a vůbec hrozne pms, bolest prsou, navaly horka, pocit na zvracení.
Řeším to teď Ascorutinem a pohoda. 4x denně 3 tablety a nic.

gracinka7
25. zář 2021

@barmil je na předpis nebo není?

barmil
25. zář 2021

@gracinka7 ne, je to volne prodejne a stojí to pár korun. Používám i během prvních dní ms, aby to nebylo tak silné

gracinka7
25. zář 2021

@barmil a jak to užíváš na oddálení? Kolik dní dopředu a kolik tablet?