Jak je to teď s AG testy co se týká falešné negativity?

novamamina
17. led 2022

Holky nemáte teď nějakou zkušenost jak moc chodí Ag falešne negativně?
Slyšela jsem že jsou hodně prepalene právě aby nebyli falešne negativní a tudíž vycházejí pozitivní i jen kvůli rýmě, ale zase jsem slysela že omikron nechyti...
Takze mě zajímá jakou máte zkušenost z poslední doby? Díky 🙂

aselluska
17. led 2022

@novamamina na testech v eshopu lékárně je napsané, že je pro všechny mutace, i ty nové

jipe
17. led 2022

@novamamina ze slin - já při čekání na výsledek pcr jeden negativní, jeden (jiná značka) slabá čárka, manžel 1. den příznaků negativní (ta značka, co mi ukázala slaboučkou čárku). PCR potvrdilo covid (omikron)

novamamina
autor
17. led 2022

@jipe díky. Mám doma testy z nosu. Mám oteklou a bolavou jednu mandli a samozřejmě mě hned napadl covid. Ale asi už blbnu. Nic jineho mi není a Ag je negativní.

jipe
17. led 2022

@novamamina mandle jsme měli ok :D jen únava, bolest hlavy, rýma, kašel, pálení nosohltanu 🙂

novamamina
autor
17. led 2022

@jipe díky díky 🙂. Já už ho měla dvakrát, tak už se teď bojím kazdyho prdu

bublee
18. led 2022

Moji rodiče prodělali po Vánocích covida, doma dělali každý 4x antigeny a vždy negativní. Pak byli pro jistotu posláni na PCR a pozitivní. 🙂

novamamina
autor
18. led 2022

@bublee a měli příznaky?

littleannie
18. led 2022

Taky mám teď covid. Antigen negativní 5 dní, 5. den PCR pozitivní. Ale manžel a syn měli oba pozitivní antigen i PCR ve stejný den. 🤷🏼‍♀️🤦‍♀️

bublee
18. led 2022

@novamamina ano měli, rýma, slabost, ztráta chuti, cichu, hrozný pocení a zvýšená teplota.

novamamina
autor
18. led 2022

To je fakt zajímavý, že někomu to prostě neukáže 🤔