Hledá se kamarádka, která také čte

avril26
26. bře 2024

Ahoj hledám kamaradku na dopisování . Jsem ze Zlínskeho kraje. Rada bych kamarádku která miluje knihy stejně jako ja. V mem okolí nikdo nečte ,nemam si o knihách s kým povídat.

rosalindamelinda
26. bře 2024

🙂 To je roztomilé v dnešní době... já také ráda čtu... Na škole jsme měli povinnou četbu a od té doby mi to zůstalo... Kolik je ti let, jestli se můžu zeptat?

klokanka31
26. bře 2024

Taky ráda čtu, ale je blbý že mám ráda žánry, které dneska moc nefrčí 😄

mishka87
26. bře 2024

Taky ráda čtu. Ovšem mám dost specifické žánry. Kromě knih o Holocaustu mám ráda i Arnošta Vašíčka nebo Literatura faktu (konkrétně Vražedné trestné činy🙈). Ale líbí se mi i některé Thrillery nebo příběhy s nádechem české historie (Šikmý kostel, Bílá voda, Chaloupky atd.).

lamiaaa
26. bře 2024

Taky ráda čtu, ale na dopisování moc nejsem, nicméně pokud bys chtěla třeba založit tady skupinku čtenářek, hned se ti tam přihlásím 🙂

lamiaaa
26. bře 2024

Jinak já mám ráda hlavně thrillery, horory, detektivky, poslední dobou české, moji oblíbení autoři jsou: Michaela Klevisová, David Urban, Jozef Karika, Kateřina Karolová, Aleš Novotný, pak z trochu jiného soudku Patrik Hartl a Alena Mornštajnová - tady ti @mishka87 velice doporučuju knihu Hana, jestli jsi už jí teda nečetla, je to na téma holocaustu.

martinka_33
26. bře 2024

@klokanka31 prosimte co dnes nefrčí? Já si taky nekdy pripadám ze v knihovne lovim ty mejzaprášenější knihy, jejichž názvy ani autory nikdo nezná 😄

klokanka31
26. bře 2024

@martinka_33 Miluju knihy od Javořické, Pittnerové, Klostermanna...A začaly mě bavit horory spisovatelů 19. století.

bousovka007
26. bře 2024

@mishka87 mně tedy volba těchto žánrů nijak specifická nepřijde. Nechápu, proč by někdo četl něco jiného 😉
Samozřejmě žertuji, ale pobavil mě váš výběr. Trochu jsem se lekla, že píšete o mě

katavev
26. bře 2024

@lamiaaa skupinka ctenarek už tady je ☺

odula
26. bře 2024

@katavev mohla bys prosim pozvat? potrebovala bych inspiraci

eleanor151515
26. bře 2024

Milujem knihy, nasla som v nich vasen v dobe ktoru popisuje @rosalindamelinda. Pocas rizokoveho tehotenstva som precila 2knihy za tyzden (v kniznici ma poznali ako stáleho zakaznika 🤣).
Milujem thrillery, krimi a klasiku (ako Babicka od Nemcovej).
Sice posledny polrok citam detske knizky z mojich cias (tri vlasy deda vseveda, cervena karkulka atd) 🤣🤣

avril26
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
avril26
autor
1. dub 2024

Najde se tu nekdo na dopisovaní ?