Hezké designové látky

billi
13. zář 2018

Vím, že tu je spousta tvořících maminek. Jaké máte ověřené e-shopy na hezké a originální designové látky? Mám ráda např. Lillestoff, ale všude mají jen pár vzorů.
Pak se mi líbí různé panely, kdy se látka skládá z 2-3 různých částí.
V poslední době hodně vídám látky z Polska a s těmi nemám dobré zkušenosti.
Klidně beru tipy i na zahraniční stránky (pokud posílají do ČR).

aselluska
13. zář 2018

Nakupuji na Dům látek, pokud něco nemají skladem na e-shopu, mají na prodejně, u nás mají obojí a taky mají celkem často dobrý slevy 🙂

martina1317
13. zář 2018

Ahoj, ja jsem objednavala na suchedupky.cz a terstra.cz . . .a dum latek ma krasne latky, ale od tud nic nemam

ladyhacek
14. zář 2018

Mám ráda mechulka.cz a latky mirus
Krásné úplety má látky lenina

billi
autor
14. zář 2018

Dům látek nemám ráda, mají dlouhé dodací doby. S Leninou nemám dobré zkušenosti (stalo se mi, že mi neposlali objednávku).

kajalka
14. zář 2018

Moji oblíbenci jsou látkobraní a mimilátky

billi
autor
16. zář 2018

A berete někdo v zahraničí? Někdo posílá i k nám a ceny mi přijdou srovnatelné (často i s poštovným).

kamilanavara
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kamilanavara
30. srp 2022

Já osobně, protože jsem vždy byla spokojena jak co se týče kvality a ceny, a rovněž i s dodáním objednávky na druhý den, dlouhodobě nakupuji látky od firmy ERATEX. Mají zde veliký výběr kvalitních látek od výrobců z eu a navíc, poradí, nebo pošlou i vzorečky. Z Polska jsem vzala látky jednou a i když byl hezký vzor, látka byla hodně tenká, nedala se pro mou potřebu použít a navíc se nadala již vrátit. Takže tam bych již více nenakupovala.