Gelové nehty, kolik platíte za doplnění?

terezapos
3. dub 2018

Ahoj holky vy co mate gelovky kolik tak platite za dolpneni ale i za nove? A pokud by se nasla nektera ze Zdaru nad Sazavou a doporucila sikovnou pani s modernimi vzory budem rady dekuji 😂😂

kajka93
3. dub 2018

Chodim k vietnamcom. Platim cca 300 kč a jsem nadmiru spokojena.. vzdycky ukazu fotku a pokazde jsou moc pekne.

kajka93
3. dub 2018

kamaradka chodi ke sve zname a plati 600 a kolikrat jsou krive a skarede. Ale zalezi na sikovnosti. Ja jsem s vietnamcama fakt spokojena

fifina1234
3. dub 2018

Chodím k vetnamcum jsem velmi spokojená.pokazde jiné vydrží měsíc.za nové třista za doplnění jen dvě stě padesát korun opravdu záleží kdo je dělá mají velký výběr a příjemné vystupování obdivuji jejich práci s pozdravem jsem z Ústí nad Labem nehty tady dělají jen oni

jancabr
4. dub 2018

Mám šikovnou nehtařku u které jsem teď rok, platím 390 Kč a chodím jednou za 3 týdny. Déle bych nevydržela. Vždycky mi to celé obrousí a udělá nové.

tercasv
4. dub 2018

Já chodím k nehtařce domů, má to jako živnost. Platím 420 bez ohledu na to, zda chci třpytky, malůvky, razítko, kamínky. Chodím jednou za 4 týdny.

verinka88hb
4. dub 2018

Chodím 1x za měsíc, platím 450 za doplnění, 650 má nové, jsem spokojená, nehty drží a jsou pěkné.

alcar
4. dub 2018

Ja platila za komplet nove gelovky 380, nemela jsem ty na doplnovani. Ale bylo to na vesnici. Ve meste stoji samozrejme vice.

terezapos
autor
4. dub 2018

Holky moc dekuji za nazory 🙂

milunka28
11. kvě 2018

Já jsem se koukla na par videí na netu a koupila jsem si tu začátečnickou sadu a dělám si nehtíky sama. Takže na tom hodně ušetřím, ale je fakt že je to piplačka občas...

kepu
11. kvě 2018

@terezapos chodila jsem k pani domu a platila jsem kolem 500 nehty jsem mela max tyden ...jak odlitl prvni nehet tak ostatni za chvilku taky .... Ted chodit k vietnamcum platim kolem 250-300 ppdle toho co si tam necham udelat a drzi krasne ....