Flirtovala jsem s manželovým kamarádem

kecalka2
24. říj 2022

Ahoj maminky, ráda bych zde pokecala a snad nikoho nepohorším, neřekla jsem to ani své kamarádce, tak to chci probrat tady. S manželem jsme spolu 11 let, jedno dítě. Občas se přeženou mraky, pak je zase dobře. Určitě to znáte. On má už snad od dětství kamaráda. Mě se vždy z jeho kamarádů nejvíc líbil jak vzhledově, tak povahově. Ale necítila jsem k němu nějaké zamilovaní, nebo tak, to vůbec. Shodou okolností, když jsme si tenkrát psali ohledně nějakého dárku pro manžela se mi na FB zobrazilo, že mi psal, když mi bylo asi 18, jak jsem se mu někde přes nějakou kamarádku líbila a zval mě na rande. Já tenkrát řešila čerstvý rozchod, tak jsem zdvořile odmítla. Mě tenkrát nic neřekl, když si to také přečetl v historii, ale rýpnul si ze srandy do manžela, že mu přebral holku. Vždy se ke mě choval slušně, ale ne koketně. Pravda, co jsme s manželem spolu, tak mu nikdy vztah nevydržel a vždy ho nechala z nějakého důvodu ta slečna. Vážný vztah měl tak před 10 lety. Je i dost vybíravý, co se týče
vzhledu, ideálně míry modelky.

kecalka2
autor
24. říj 2022

@kecalka2 Budu pokračovat tady... Já modelka nejsem, jsem holka akorát. Takže by mě v životě nenapadlo, že bych se mu mohla líbit. V létě jsem dost popila, byli tam i ostatní přátelé a já si na něj vzpoměla a napsala mu. Odepisoval okamžitě, já začínala i mírně flirtovat, on ne, ale asi mu to nebylo nepříjemné. Psal si se mnou, dokud se to neutnulo. Ráno jsem měla docela výčitky a omluvila se. Vzal to dobře a s humorem. Druhý den mi ale napsal, což běžně nedělá a řešili jsme úplně obyčejné věci. Překvapilo mě, že o tom mém výstupu nic neřekl manželovi. Od té doby jsem ho neviděla, zaslechla jen od manžela, že se mu rýsuje nová slečna. Občas mi přišlo, že když spolu telefonovali , jak jemně zjišťuje, jak mám šichty. Tak mi napadlo, že se mi třeba vyhýbá.... Včera jsem ho viděla v autě a hrozně ve mě zatrnulo. Celou dobu ze mě nespustil oči a jeho výraz byl spíš koketní, než přátelský. Myslela bych si, že si to namlouvám, ale úplně se mi z toho pohledu sevřelo všechno. A od té doby nad tím tak přemýšlím. Nechci nic dalšího, ale svým způsobem mi to lichotí, zároveň přemýšlím, co to mělo tedy znamenat. Omlouvám se za dlouhý příspěvek, jak jsem psala, nemám to s kým prodrbat u kávy. Tak bych ráda našla tady někoho. Popřípadě, zda máte podobný příběh

elvira
25. říj 2022

@kecalka2 komu by nelichotil zájem? Ale odtud potud. Aby sis to nepo... kvůli chvilkovemu pobláznění.

merope
25. říj 2022

@kecalka2 A co chceš slyšet? Je dost možný, že se mu fakt líbíš. Je dost možný, že lituje toho, že tenkrát nebyl důraznější a "nesbalil tě". Možná si postupně uvědomuje, jak byl pitomej, že se díval víc na fyzický vzhled a zjišťuje, že to není všechno a navíc holky, kterým je přes 30, už většinou nejsou "barbíny" a pokud jo, tak často proto, že na ten vzhled dbají fakt nezdravě (a ty které mají přirozenou krásu a ještě jsou k tomu chytrý, jsou často dávno vdané... a pak už sejně často nebudou mít úplně suprové tělo, protože ono ho to těhotenství změní).

No a "co je v domě, není pro mě". Takže - kamošům se s babama neflirtuje. Evidentně to je férovej chlap a než by riskoval, že se to vyvine někam, kde to mít nechce, tak se minimálně do doby, kdy bude šťastně zadaný, "ztratil z dohledu".

journals
25. říj 2022

Utnul to, neflirtuje s zenou svyho kamose. To je opravdovy kamarad a fer kluk 👍🏻
(Volne prelozeno jako ruce od nej pryc. Je to nefer k nemu, manzelovi i vuci tobe same)

kecalka2
autor
25. říj 2022

Holky, já s ním mít opravdu nic nehodlám. Manželství mám v pohodě, navíc s kamarádem od manžela, to je prostě tabu. Jen mě prostě překvapilo, že se asi takhle "chytl" nebo jak to říct, přitom to bylo v létě. Já už to i vypustila z hlavy. Ale ten pohled v autě.... Hlavně by mi to nikdy nenapadlo, má úplně jiný vkus holek, než jsem já. Tak mi to svým způsobem dělá příjemně, přemýšlím i jestli se mu třeba líbím celou dobu a tak... Nechtěla jsem to psát na jiný web, je to spíš taková kecací diskuse, když to nemám s kým probrat. Jinde by mě ty diskutující daly co proto.

helen_h
25. říj 2022

@kecalka2 Já bych to úplně nenazývala "chytl", ale ty mu z nějaké akce začneš najednou vypisovat flirtovací sms, tak prostě jen ho asi i trochu překvapilo, co tě to napadlo, co je za tím - jestli třeba nehledáš nějaké povyražení a tak... Jeden zkoumavý pohled z auta bych jako "chytl se" opravdu nepojmenovávala...
(Teď taky jen doufat, že si nemyslí, že toto je tvé běžné chování, že takhle v připitosti je u tebe běžné, že s někým na akci flirtuješ, mohl se i zarazit, jestli kamaráda občas nepodvádíš...)

journals
25. říj 2022

@kecalka2 To, že se "chytl" soudíš podle letmého pohledu v autě? 🙈

kecalka2
autor
25. říj 2022

Ne jako chytl, nevím jak to říct. To nebyl jen pohled v autě. Jindy by mávnul, usmál se a odjel. Tohle bylo něco jiného. Spíš koketní dlouhý pohled, až mě z toho zamrazilo

20190418
25. říj 2022

Za mě to nemělo z jeho strany znamenat vůbec nic. To, co popisuješ, bych nevnímala nijak extra flirtovně. Chlapi to mají trochu jinak. Kdyby měl zájem a flirtoval, tak by to byla úplně jiná intenzita. Asi se v manželství trochu nudíš, komu by se nechtělo zase pocítit motýlky, ale tuhle potřebu (bez fyzického naplnění) bych si radeji být tebou realizovala jinde než u kamaráda tvého může. To zavání průserem. Flirtuj si radeji v práci, tam je šance, že to neopustí dveře pracoviště.

levandule_k
25. říj 2022

@kecalka2 Já ten pohled chápu, on je pohled a pohled, někdy cítíš, že je ten pohled intenzivnější, že toho říká víc jako by mezi vámi bylo pouto.

izz76
25. říj 2022

Co by to mělo znamenat? Nic, možná se mu líbís,ale jsi žena jeho kamaráda,nemůže nic dělat. Zbytečně nad tím nehloubej, kdo z nás někdy s někým neflirtoval. Mě se třeba líbí můj šéf, já jemu taky,ale jsme oba profesionální,ty pohledy tam jsou, ale oba víme,že nic nikdy nebude..

kecalka2
autor
25. říj 2022

@levandule_k Přesně, nevymyslela bych si to, ani nějak nepřibarvila. Prostě se na mě nedíval jak na kamarádku, ale jinak....

trdelnik234
25. říj 2022

@kecalka2
Ahoj,neblbni prosim ta.Bud rada,ze ta nepraskol manzelovi.Ak si chces s niekym zaflirtovat a dokazat si,ze sa chlapom pacis,tak vybehni s kamoskami n'a akciu do ineho mesta alebo n'a chatu.Rodinny prislusnici,susedia,kamarati a kolegovia tvojho manzela by mali byt tabu,AK chces zostat vo vztahu.
Presne o Tom,co mi pises mi vykladal kolega.Jeho byvala si takto zacala vypisovat s jednym z jeho kamaratov a jemu sa to doniesol....Ineho kamarat zase pozyvala ku nim domov n'a kavu.
Ako bacha n'a to,nech sa ti to nevymkne z kontroly.

trdelnik234
25. říj 2022

@kecalka2
No a co teraz?Tak si povedal,ze ked flirtujes, tak mu mozno das.Mal mozno chut si to s niekym rozdat v aute,tak si n'a chvilu predstavil,ze aké by to bolo s tebou.Bodka

levandule_k
25. říj 2022

Jestli se ti líbí, maximálně bych si s ním dopřála nějakou masturbační fantazii.

Jinak já jsem možná trochu víc ezo než je průměr v ČR, takže já bych si pak udělala meditaci, kde bych manželova kamaráda vědomě pustila, uzavřela ten flirt mezi vámi, poslala ho dál a popřála mu lásku a ať mu do života přijde partnerka, se kterou bude šťastný a aby si on uvědomil, že právo na lásku.

marcicek84
26. říj 2022

@kecalka2 mas ho v hlave a to neni dobre,kdyz se ti dostane do hlavy,k srdci to je uz jen kousek.Proste jedine spravne je to neresit a nerozvijet,jen tak budes mit klid,nehlede na to,ze to s nim zadna dlouho nevydrzela,takze bys dopadla nekonec stejne,jestli se nudis,poridte si s manzelem druhe dite,udelas lip 😉
Ps:mozna ti jen chtel vratit tu situaci,jak jsi byla pripita a flirtovala s nim,taky jsi mu mohla nejaky cas lezet v hlave,ale jako spravny kamos tveho muze se ti po dobu nez to zpracuje a budes pro nej opet pase chtel proste vyhyvat,ulehci mu to,ulehci to sobe,neres to uz...

kecalka2
autor
1. led 2023

Ahoj holky, tak jestli dovolíte, napíšu vám pokračování tohoto příběhu. Nejdříve se mi kamarád chvilku vyhýbal, krátce na to naopak vyhledával. Poznala jsem, že když přijel k nám, bylo to převážně kvůli mě. Jezdil k nám častěji, než bylo obvyklé, že to bylo divné i manželovi. Hodně mě vyhledával pohledem. Již dvakrát mě navštívil v práci. Jednou sám, podruhé se svojí novou přítelkyní. Nikdy za mnou do práce nešel. Slovo dalo slovo, dalo mu to asi dost odvahy, ale když jsme spolu byli sami, tak našel odvahu a řekl mi, že se mu líbím, ale s holkou kamaráda se ani nefiltruje, ani nic dalšího. Takže tak. Zamilovaná do něj nejsem, ale nebudu lhát, že mi to udělalo hezky a kdybych byla sama, tak bych do něj i šla. Je to jinak hodný chlap. Takže buď se mu líbím dlouhodobě, nebo o mě začal přemýšlet kvůli tomu vypisování v létě. Takže toto je ukončení mého příběhu

kytickaaa
3. led 2023

@kecalka2 ty jooo to je jak z knížky 😁

pampeliska1313
3. led 2023

Myslím, že je lepší tam, kde je to teď. Asi se mu vážně líbíte, ale nechala bych to tak. 🙂 mám v okolí známou co takhle prakticky snad pokazdy skakala od přítele k jejich kamarádům, podvadela. Teď má chlapa (zase bejvalej nejlepší kamarád jejiho ex) mají spolu dítě (neplánovaně) a ona si uvědomuje, ze už “nemůže utýct” a v jejím okolí nejsou žádný nový kluci (ten její frajer měl jen toho nejlepšího kamaráda a už se s nikým nestýká) tak zase řeší svyho ex kterej je presvedcenej ze dítě je jeho, přátelství který zničila a ze jich bylo několik..🙂 tohle už je extrém, ale i takhle to muže vypadat :D víc bych se v tom proste nestourala.🙂

lucie_1986
3. led 2023

Jasne , libis se mu. A uprimne mi prijde, ze by sis dala rict 😄 Nemysleno ve zlem. Takze bud je moznost nechat to tak jak je, popr. rozjet neco vice, ale tady je to uz s rizikem, ze se tve city mohou prohloubit atd.

lvl16
3. led 2023

Nechápu, co řešíš 🙂. Flirtuje snad každej, tady o nic nešlo. On nic nevhodného neudělal, ty s ním nic mít nechceš, tak pohoda, ne?

kecalka2
autor
3. led 2023

@lucie_1986 Tak to je jasné, že má fantazie pracuje. Spíše mě to u něj příjemně zaskočilo. Ale opravdu se nic dál posouvat nebude

trdelnik234
3. led 2023

@kecalka2
No teda! Ruky prec od neho,dobre ti radim

jerrabina
4. led 2023

Podle mě by to chtělo zpracovat, jinak to může být nebezpečné. A teda asi hlavně on by si to měl zpracovat. Což teda je skvělá rada, že, když to nebyl on kdo to sem psal.
Co to probrat s manželem? Pochopil by to? Třeba by pomohl už jen fakt že to on ví a že oba, Ty i kamarád, jste k němu féroví.

kecalka2
autor
4. led 2023

@jerrabina No manželovi to určitě říkat nebudu. I když mi přijde, že je takovej obezřetnější. Jemu se určitě také líbí nějaká kamarádka moje. Kamarád mi nějak nedělá návrhy, neobtěžuje mě, nepíše mi sám od sebe. Momentálně má i novou známost. Já impuls určitě dávat nebudu a on si myslím také ne.

helen_h
5. led 2023

@kecalka2 Paní asi nečetla celou diskuzi a myslela, že jsme spolu něco měli a teď se v tom plácáte. Jinak ten nápad říct tyto pocity a nápady svému příteli, to fakt nechápu k čemu by bylo...