Eshop Bonami. Máte zkušenost?

klokanka31
17. čer 2023

Nemáte někdo zkušenost s eshopem bonami.cz? Recenze jsou všelijaký, na zboží hrozný, na heurece zase dobrý...🧐

blondynka400
17. čer 2023

@klokanka31 Bonami je šíleně předražené. Mají plné sklady zboží, které se jim nedaří úplně prodat. Od dob Covid to s nimi jde z kopce... Ale zase na druhou stranu jsou seriózní firma a není potřeba se tam bát

emillyhk
18. čer 2023

@klokanka31 Zboží dražší, ale všechno, co jsem tam kdy koupila, bylo kvalitní a slouží doteď.

sasui1
18. čer 2023

Ja mam jen dobre zkusenosti...mam z obchodu spoustu veci. Jedna skrin prisla "potlucena". Reklamace vyrizena k plne spokojenosti!

krisstina93
18. čer 2023

Je to dražší, ale zas ne úplně šunty a zákaznický servis mají slušný.

klokanka31
autor
18. čer 2023

Mně se tam hrozně líbila vánoční lampa kterou jsem jinde nenašla, tak jsem to riskla objednat a uvidíme 😊

petulkadodo
18. čer 2023

@klokanka31 Objednávala jsem u nich několikrát, ne nábytek, jen bytové doplňky, ale doručení vždy bez problémů a kvalita zboží taky dobrá. Spoustu z těch věcí mám už několik let. V Praze na Chodově mají i kamenný obchod, kde se dá to nejoblíbenější zboží vidět naživo.

dandaa
18. čer 2023

Letos jsem z bonami.cz vybavila několik nemovitostí a s ničím nebyl problém. Prodávají kvalitní značky co tedy něco stojí. Nakupuji tam roky .

misulka84
23. čer 2023

@klokanka31 mají krásné věci, chodila jsem do prodejny Letňany a vždy spokojenost

klokanka31
autor
23. čer 2023

@misulka84 Jj, mě už balík došel a taky jsem spokojená 😊

misulka84
23. čer 2023

@klokanka31 mě přijde, že tam mají takové originální věci

klokanka31
autor
23. čer 2023

@misulka84 Já na celou nabídku nekoukala, ale lampu kterou jsem si objednala právě nikde jinde nemají