E-shop OKAY. Jakou s ním máte zkušenost?

lenda93
30. lis 2022

Ahoj, jake máte zkušenosti s obchodem Okey? Před měsícem jsem reklamovala sluchátka, že se hned v boji, tak reklamaci uznali a dali mi jiné. Přítel je dovezl donu, nabila jsem je, poslouchala jsem písničky po cestě a za 10 minut se prostě vypojily... Nešly vuebc připojit, večer se mi to na chvíli podařilo a zase nic. Vzala jsem je teda dneska s sebou, asi 15 minut chůze. Za celou dobu se ki je nepodařilo připojit k telefonu. Budu znovu reklamovat. Chtěla bych ale už vrátit peníze. Nemáte někdo zkušenost? Děkuji 😊

nat
2. pro 2022

@lenda93 nárok na vrácení máte až po 3 reklamaci stejného charakteru🙂Můžete vyslovit přání na vrácení ale většinou nevyhoví....

lenda93
autor
2. pro 2022

@nat no nárok... Jak se to vezme, někde dávají peníze hned. V A3 sportu jsem kupovala boty Nike a do dvou měsíců byly rozdrbane, s tím, že jsme je skoro nenosila, hned vrátili peníze. V humanicu zase protekly, opravili to a zase protekly, tak taky už vrátili peníze. Jen že jsem četla špatně recenze právě na Okey, tak jsme chtěla vědět, jestli někdo nemá zkušenost.

nat
2. pro 2022

@lenda93
tak kdyz mate takove zkusenosti s reklamacemi,proc si rovnou nezavolate na nekterou prodejnu nebo nejakou infolinku a nezeptate se tam primo?

mimi1004
2. pro 2022

@lenda93 Jenže to byla dobrá vůle obchodníků, že vrátili peníze. Zákonný nárok je až při 4. reklamaci.