Duch na schodech. Co je to podle vás?

bambula1256
3. črc 2022

Ahoj, chtěla bych se podělit o další příběh z našeho domu. Bydlíme v domě kde jsou dva dvoupatrové byty. Z velké chodby se jde do dveří kde je malá chodbička, po pravé straně je záchod, naproti obývák s kuchyní a nalevo točené schody. V obýváku máme na pravé straně gauč a hned naproti němu televizi. Když jsem byla doma seděla jsem s mamčiným přítelem na gauči, koukali jsme na televizi a mamka byla v koupelně. Z ničeho nic jsme se oba zarazili a zůstali koukat na zeď vedoucí zpoza televize až po schodech nahoru. Oba jsme viděli pomalu pohybující se siluetu směrem nahoru. Oba jsme se na sebe podívali a přemýšleli co to mohlo být. Bohužel mamka nic neviděla takže nevíme co to bylo, každopádně máme dost vysoko okna a nevím co jiného než duch by to bylo. Omlouvám se za takové témata ale zažila jsem toho dost a miluju nadpřirozeno. Co je to podle vás? Nějaká teorie která by byla realističtější?

klokanka31
3. črc 2022

@bambula1256 Já na duchy věřím a i jsem už nějakého viděla,tak se mi to nezdá nepravděpodobné...

goovana
3. črc 2022

@bambula1256 stoprocentně to byl duch
Teď je ještě otázka proč tam byl a čí duch to byl

cilkat
3. črc 2022

Realistická teorie bude mluvit o nějakém odrazu světla... ale na to by musel člověk znát tu místnost... Na to, aby ti potvrdil ducha, by to člověk nejspíš musel zažít... Zkuste to příště oslovit - poslouchat každý pocit, který k tomu můžete mít... Duchové se obvykle nezjevují jen tak. Mají k tomu nějaký důvod.