Dózy na potraviny, jaké kvalitní nepředražené pořídit?

frogie
29. srp 2015

Ahoj ženy, prosím, poradily byste mi, jaké kvalitní, ale zase ne předražené dózy na potraviny pořídit? Co chvíli musím vyklízet špajz a vyhazovat potraviny, protože se mi tam plazí nějaké milimetrové něco. Jsem z toho už zoufalá.

A taky - protože já mám vše vyhozené - jak velkou dózu potřebuji např na kilo mouky, fazole, čočku atd...

Děkuji moc 🙂

kacca11
29. srp 2015

@frogie kdyz mas zanesenou spajzku, musis vyhodit uplne vsechno, i to, co se zda v poradku. Vse vymyt, vystrikat a pak teprve koupit nove dozy, idealne bud s gumovym tesnenim nebo zavirani z brouseneho skla.

mafeska
29. srp 2015

@frogie souhlasim s kacca11 vyházet vše i to co je broučkama netknutý, ideálně najít zdroj odkud potvory lezou, vytřít, pořádně vyčistit a pak nakoupit nové dózy s novýma potravinama. Já jsem si kdysi nakoupila obyč dozy v malých domácích potřebách teď už moc nejsou k sehnání. žádně tesnění nemají jen prostě jednoduše zavřu a je to. s obsahem, mám 2000 ml objem a dám do nich 2 kila mouky, cukr to samé.
Mám asi 3 tyhle a jsou taky bezvadný, koupila jsem je v tesku v akcích http://www.vetroshop.cz/banquet-doza-na-potravi...