Dotazník pro chlapy

17. bře 2021

Ahoj holky,

občas jsme s kamarádkou u vína narazily na zajímavý otázky ohledně sexuality u chlapů. Sestavily jsme na základě toho anonymní sranda dotazník pro chlapy. Kdo na to máte odvahu, prosím o předání partnerům a vyplnění. Věřím, že se u toho pobavíte oba 😂. Nějaký odpovědi už máme a vycházejí dost zajímavý věci a velmi se bavíme 😂.

Dotazník je k vyplnění zde: https://forms.gle/LnB9nw4gzE9xkAqG9. Je rozdělený do oblasti WC, autoerotika, muži a sex a penis a běžný život.

Moc díky a pěkný večer.

amazonkajanik
17. bře 2021

To u nás neklapne, chlap je alergický na MK,asi jako na Ulici a Gyndu v trní 😂

autor
17. bře 2021

@amazonkajanik Což o to, dalo by se říct, že je i odjinud, ale spíš ne každý chlap to asi dá 😅

priefi
17. bře 2021

Mě by zajímalo, kolik chlapů Vám toto vyplnilo 🙈

autor
17. bře 2021

@priefi Dříve jsme to dali do FB skupiny plný chlapů a získaly 560 odpovědí, takže už máme docela reprezentativní vzorek 😂. Nyní zatím 5 odpovědí a moc mi to po dnešním hrozným dni zlepšilo náladu 😂.

krtcice
18. bře 2021

Tak jsem to otevřela a teda posílat to manzelovi nebudu, to je mazec 😳 by asi začal mít pochybnosti o mém duševním zdraví.

levandule_k
18. bře 2021

Z toho bude nějaký článek, nebo se jenom doma zasmějete tomu, že někdo stráví při velké potřebě na toaletě 10 minut?

natysnovec
18. bře 2021

Tak to je mazec. Muj by to nevyplnil pac vam do toho nic neni. Kdo sakra potrebuje vedet jak si kdo seda na hajzl? Jako zda si dosahne jazykem na penis? Ty vole kdo to vymysli ty otazky? Moje matka dela na psychiatrii a maji tam jeste dost volnych mist... 🤣🤣🙏🏻

bucifalek
18. bře 2021

Vám zlepší náladu to, že vás několik cizích mužů informuje o tom, zda si při stolici pokadí koule???

krtcice
18. bře 2021

@natysnovec viď, to je šílený...

priefi
18. bře 2021

Až tolik? To se divím, je to dost nechutný dotazník 🙈
@natysnovec souhlas 😅

priefi
18. bře 2021

@krtcice asi tak nějak 😂😂😂

priefi
18. bře 2021

@natysnovec tak já to ani tak daleko nedocetla, jako Ty 😂 já skončila u toho WC a říkala si, no tvl 🙈

autor
18. bře 2021

@krtcice V pohodě, můj má taky pochybnosti o mém psychickém zdraví, chápu 😂. Mám pocit, že mi to taky ještě nevyplnil.
@levandule_k Možná bude i kniha 😂😂😂
@natysnovec Děkuju, možná bych se mamce měla ozvat 😂.
@bucifalek Ano, zlepší. A hodně 😂. A co hůř, můj muž tady ještě musí poslouchat, jak se nad tím bavím.
@priefi Opravdu tolik. Nyní máme 574 odpovědí. Je i zajímavý, že chlapi ve FB skupině na dotazník reagovali úplně jinak než ženský. Spíš se dobře bavili (samozřejmě i podivovali) a zajímalo je, jak to dopadne 😀.

Tady je krásně vidět, že ani vzdělání nepomůže tomu, aby byl člověk normální a seriózní 😅. Já jsem Ing., kamarádka Mgr. Děkuju všem za vyplnění 😍.

natysnovec
18. bře 2021

Myslim, ze mela🤦‍♀️🤦‍♀️

michaela666
18. bře 2021

Chtít po mém chlapovi vyplnit tohle, tak si myslí že mi jeblo. 😃 Po pár panácích by mi možná řekl, že jestli mě to tak zajímá ať jdu na WC s ním a on pak půjde se mnou...a to jsem došla jenom k 5 otázce, dál to číst radši nebudu.

bucifalek
18. bře 2021

Já myslím, že v dnešní době být Ing. nebo Mgr. o ničem nevypovídá.. a toto je názorným příkladem